BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

167
прости хора
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
тука в тоя форум всеки си дрънка някакви безмислици глупости и си мисли, че той е най-правия е най-умния!
отговор Сигнализирай
166
21
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
БОЙКО Е СПУКАН БАЛОН.ЕДИН ПОСРЕДСТВЕН МИНИСТЪР-ПРЕСЕДАТЕЛ .С НАЙ-НИСКО ИНТЕЛЕКТУАЛНО НИВО .ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ДА НАДСКОЧИ СЕБЕ СИ.МОЖЕ БИ ИЗБИРАТЕЛИТЕ РАЗБИРАТ ОТ ПРАЗНОДУМИЕТО И ХАОСА КОЙТО СЪЗДАВА ОКОЛО СЕБЕ СИ
отговор Сигнализирай
165
Статистик
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Умирам от смях... от една година и половина БСП е изпочупило 122 клавиатури за писане по сайтовете и е платило 32 655 лева на клакьори по сайтовете! Който не вярва - да отиде в клуб на БСП в София и да пита!
отговор Сигнализирай
164
#
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
И според този измислен социопад излиза ,че по тези земи живеят 47% мазохисти?!Да ревеш ли или да се смееш?:D
отговор Сигнализирай
163
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Малък,но мнооого *** народ
отговор Сигнализирай
162
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
ЦИРКЪТ ПРОДЪЛЖАВА :1.Първа серия - бойко е посредствено селско момче от Банкя2.Втора серия - същото иска да стане милиционерче, но става само пожарникарче3.Трета серия след промените решава да се пробва като мутра, но босовете не го вземат, защото некадърниците никой не ги ще, дори в подземния свят4.Четвърта серия - алчното за власт, просто и самовлюбено копе*е мисли бързо5.Пета серия - защо да не вляза в медийното пространство, чрез Т.Ж.6.Шеста серия - Ура! - царят-алкохолик ще се връща, какъв по удобен случай да ме види цяла София и България, крачейки начело на кортежа с мутренската си походка7.Седма серия - ами то народът бил доста ***, защо да не се опитам да вляза и в политиката малко така ...8.Осма серия я, той народът бил и повече от ***, ще взема да се кандидатирам за кмет9.Девета серия - я, избраха ме10.Десета серия - сега с дядо цар и с бащите комунисти ще се поделим каквото е останало от България, но зад завесата естествено... to be continued
отговор Сигнализирай
161
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Ами какво да ви правя като сте технически неграмотни ГЕРБерчетата. Всеки може да напише голям пост, ако е на средно ниво с IT-технологиите. Факт е че вие просто не сте. Не ставате, както не става и полуграмоната Мутра-Премиер.
отговор Сигнализирай
160
е на
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
е да ама ще има магистрали!!!
отговор Сигнализирай
159
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
С ПРОТЕКЦИИТЕ НА ЕМИЛИЯ МАСЛАРОВА! ХАХАХАХА!!!!
отговор Сигнализирай
158
Гербушко
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Толкова ПРОСТИ толкова на високо Българската история не помни !!! Единсвения който може да се конкурира със Боко е Живков !!! Но и той за разлика от ТИКВАТА от БАНКЯ е прочел повече книжки....
отговор Сигнализирай
Новини