BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

157
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Да и същитя некадърник от старши-летенант бе произведен в чин ГЕНЕРАЛ-МАЙОР при това лично от Гоце Първанов, а втората си генералска звезда (съотвестваща на чин ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ) получи след личните протекции на г-н Ахмед Фесов Доганов. Защо ли, балъци ...
отговор Сигнализирай
156
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До 122 и 127Това което го пишеш е общественна тайна и какво от това.Народа е за това народ да се манипулира.Както имаше един лаф навремето за УНСС,защо направиха ограда на УНСС-да не би случайно да влезе някое магаре че и него ще направят вишист.Така е и в българската реалност,всеки могат да го пробутат и народа ще го хареса.Когато народа стане общество,общност от хора със обществено самосъзние тогава ще е трудно да бъде маниулиран.
отговор Сигнализирай
155
Ленин
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Пара бол ДРУГАРИ....давайте...ний за кво крадохме
отговор Сигнализирай
154
Мечко од Бусманци
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тува са лажи Бойко е най умнио балгарин измеджу назе УлеНаздраве и дай още една пърдзуца поткрепа за герп отсите тарикате од село
отговор Сигнализирай
153
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Защо никой не обръща достатачно внимание на факта КАК И С ЧИИ ПРОТЕКЦИ, никому незвестнит пожарникар старши-лейтенант Бойко Борисов БЕ НАЗНАЧЕН ЗА ГЛАВЕН СЕКРЕТАР НА МВР, след като дори няма нужния ценз, ОТ КОИ И ЗАЩО бе избран именно той пред толкова много кандидати с ценз ?Когато си отговорите на този въпрос, много неща ще ви се изяснят и за БКП и за НДСВ и за СИ-БАНК и още много-много други.
отговор Сигнализирай
152
хахахахохохо
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Бих казал - трън в задните части, ама *** трият, като видят нещо срещу БКП-то...
отговор Сигнализирай
151
ленин
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Другари,давйте да пишем против Бойко....пари има
отговор Сигнализирай
150
хахахахахахихихихи
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
НА ***,БОЙКО ИМ Е ТРЪН В ОЧИТЕ
отговор Сигнализирай
149
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Удивително е , че има един многозначителен факт от житието-битието на тази персона, в който тя се оглежда цяла като характер и поведение, а общественото мнение дори не го забелязва. Този факт, според личната версия на ББ, е трагичната гибел на дядо му след 9.Х.1944 г. Старателно премълчаван от него до промяната и широко разгласяван след нея, той е определящ за собствения му портрет.Знайно е, че в годините на социализма той се е учил в школата на МВР в Симеоново, в нея той се е дипломирал, там е получил научна степен, сам е преподавал там, работил е и е просперирал в системата на МВР, в МВР е бил приет за член на БКП. Който има дори най-бледа представа за порядките през онова време, знае, че нищо от това и с никого не би могло да се случи , ако той не е бил , както се казваше, до девето коляно проучен, проверен и одобрен. Никой дори с най-малко петънце в личната си или в родовата си биография от гледище на прилаганите тогава норми не можеше не да проникне, а дори да се доближи до МВР и още по-малко в МВР да стане офицер и да бъде приет за член БКП. И не пожарникар, а даже и портиер не можеше да стане. Не можеше, защото МВР беше елитна институция, смятана за преторианска гвардия на властта, и затова на встъпването в нея се гледаше като на рядка привилегия. А Бойко Борисов не с някакъв далечен роднина с неизвестна съдба, а с дядо, което ще рече с човек от най-тесния му семеен кръг, погубен след 9 септември като антикомунист според внушенията, които той сега прави , успешно преодолява всички тези препятствия и работи и просперира в МВР и в МВР става член на БКП, пита се как? Има само два възможни отговора. Или гибелта на дядо си той е укрил по някакъв много ловък начин, или във вида, в който той сега я представя, тя изобщо не се е състояла. Трета възможност няма. А това и в двата случая означава само едно: налице е лъжа и то, дебела лъжа, от негова страна. Уникален случай: станал комунист, въпреки антикомунистическия си произход, сега пък антикомунист, въпреки комунистическото си минанало.
отговор Сигнализирай
148
Елена
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
За Герб ще гласуват: ***- защото такъв живот, какъвто им осигуряват в момента, никъде другаде го няма;Сводници и ***- работят в момента безпрепятственно, без да ги притесняват законите и блюстителите на реда;Дилърите и наркоманите- е няма такъв рай и на небето, какъвто в момента е за тях България;Полицаите- просто във всичко перечислено полицая участва дейно и само отчита недоволството си с малобройните си протестчета, но инак са най- добре.
отговор Сигнализирай
Новини