BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

137
$$$$$$$
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Допустимо ли е една правова държава да се управлява по маниера на мафията единствено с личен авторитет, сила, приятелства и лични гаранции, а не с универсалните и независещи от отделната личност правила и механизми на правовата държава. И ако една държава започне да се управлява по такъв начин може ли изобщо да претендира, че е правова и демократична? "Човек от народа, хитрец, осъзнал силата, в настоящата българска действителност, на граничещата с кича (не)посредственост, "снишаващ се пред смръщените погледи на "големия брат това вече е пробвано с успех преди едно поколение българи. Възлагането на каквито и да е надежди на новия Отечествен фронт, наречен ГЕРБ
отговор Сигнализирай
136
norm
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Изненадан съм от добрия рейтинг на ГЕРБ,нали знаете на кой от комунистическите "социолози" принадлежи "Галъп интернешънъл".Жалко,че изборите не са днес,да видим тези 18% на левицата с колко са надути.
отговор Сигнализирай
135
С.
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Тъжно е, че за Борисов гласуваха толкова много хора. Представям си го прекрасно като местен туз по времето на социализъма - земестник-главен секретар на общински комитет на БКП или нещо такова. Нямаше да стигне по-нагоре, защото дори и по онова време повече се вземаха предвид интелектуалните възможности.
отговор Сигнализирай
134
get
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
колко ви е заплатата?
отговор Сигнализирай
133
коко
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Парата мой човек, парата на комуните
отговор Сигнализирай
132
Мунчо
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Мили мои братя и сестри,които не се страхувате да заявите своето отвращение от ДИКТАТУРАТА НА ПРОСТАЩИНАТА И АРОГАНТНОСТТА,благодаря ви!Нищо,че ни плюят,че сме били комунисти!Само ГЕРБ-ер не може да види очевадното,че сме от различен социален статус,вероизповедание и партийна симпатия!Знайте,че тия които ни плюят треперят вече от страх и не могат да спят,защото знаят,че спокойното пръцкане на столчето отминава и другата зима,те ще се чудят как да оцеляват!За България без ББ и неговите протежета!
отговор Сигнализирай
131
до 127 и 122
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Интересно как ти разршават такъв голям постинг а другите ги режат. Има нещо съмнително
отговор Сигнализирай
130
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
И така,усилията на Бкп,наи-после.......!!!!!! дават резултати....с подкрепата на Яне разбира се...хаха верно е тва
отговор Сигнализирай
129
Смях
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Има ОГРОМЕН спад на доверието към Бойко Борисов, парламента и правителството. Това сочат данните на последното социологическо проучване на Агенция Галъп интернешънъл.......И това е нормално след поредицата корупционни скандали.....И лобистки закони единствените гласувани от ГРОБ....
отговор Сигнализирай
128
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 13
това проучване сигурно *** са го правили...иска ви се да е така *** комунярски :))))
отговор Сигнализирай
Новини