BGONAIR Live

И жена на годината в България е... Елена Петрова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

78
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
че бива момичето във фейса, какво толкова я упреквате? То дай му на българина да плюе само.
отговор Сигнализирай
77
s
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
ТОВА ДА НЕ Е ПЪРВОАПРИЛСКА. АКО Я МАХНАТ ОТ СЕРИАЛА ЩЕ МУ СКОЧИ РЕЙТИНГА ДО НЕБЕТО
отговор Сигнализирай
76
нормално
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Петрова нали не е завършила НАТФИЗ - а ето взима първа награда. Извод - значи не ни трябва наука.
отговор Сигнализирай
75
БАУ
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 7
Да не забрвяме и бременна на годината, лъжкиня на годината, *** на годината, провал на годината( в тази категория има и подгласнички) и т.н.
отговор Сигнализирай
74
absulute
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
taz mn zle bqgai ma za ni6to ne staa6 ..............
отговор Сигнализирай
73
rumpulstinskin
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 11
eleno stara k.... takawa za pari si gotowa p.... da si prodadesh nali???? mastiq takawa,
отговор Сигнализирай
72
ney
преди 15 години
Харесвам 43 Не харесвам 0
Актриса на годината, жена на годината, шоу на годината - и в трите категории, без да има нужда да бъде номинирана, наградата заслужава земеделката Калина !
отговор Сигнализирай
71
Не съм съгласна!
преди 15 години
Харесвам 30 Не харесвам 5
Съжалявам, но защо е тя жена на годината?!!!!Заради безумно слабата си игра в сериала?С нейното шепнене бясовете да те хванат!Да красива е, но по-тази логика доста " жени на годината" се разхождат по улиците!На Ернесстина мога да кажа, че тя по принцип си е " жена на годината", щом издържа Андрей до себе си.Голям е сладур, но е труден характер!
отговор Сигнализирай
70
Ив.Савов
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Потвърждение на думите на Робърт Пен Уорън от романа му "Цялото кралско войнство":"Кого да избереш, решаваш ти, но между кои да избираш, решават други."Какви актриси са номинираните???Добрият артист се познава с дълготрайното си професионално присъствие на театралната сцена, а не само с участие в "дребни" сериалчета.
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Не вярвах, че може толкова простотия да се излее в тия коментари..Голям срам!
отговор Сигнализирай
Новини