BGONAIR Live

Бареков стана шеф на ББТ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
niki
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
97
до 109
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
" "***" не идва ли от склонността му да се предлага на властта? "И от там, но и от клипче как е бил водещ в дискотека "Чака Рака" в Пловдив пред 90те и се мазни на някакъв съмнителен бизнесмен, довел си *** и прави конкурс сред "момичетата" в дискотеката по дудук. Абе гледай го това в нета, че е много дълго за преразказ, а и няма да съжаляваш.
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
На всеки *** в тая страна трябва да е ясно, че ББТ и ТВ-7 се контролират от ГЕРБ и Цветан Василев. Нормално е Бареков, който изпълнява медийното обслужване на властта да заеме поста на Ирен Кръстева като и.д. на ББТ. Така или иначе ГЕРБ придоби почти всички медии - електронни и печатни, които са се превърнали в средство за пълнене на "черните каси" на ГЕРБ в замяна на получаване на тлъсти поръчки от държавата за милиони левове.
отговор Сигнализирай
95
Зрител
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
От сто и кусур коментари, нито един ласкав за Бареков?!Аз на негово място щях да се самоубия в ефир от срам.
отговор Сигнализирай
94
проституиращия с ...
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Бареков и жена му са в схемите за незаконно забогатяване чрез блюдо и гъзолизане на властта ГЕРБ и ДПС.ББТ е телевизията на Ахмед Доган.Ники *** първият *** на Боко тиквата и Доган бозае от две места,от двете депесарски телевизии ТВ7 и ББТ/и такова чудо доживяхме- каква конкуренция между телевизии,какви пет лева/.Това показва лицемерието на тиквата и коварството на Доган,които отдавна са в един отбор-да не забравяме как Доган качи мутрата на белия кон на властта,за да краде и при тая власт.
отговор Сигнализирай
93
Н.Бареков
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Ебайси и телевизията дека яз съм и директор
отговор Сигнализирай
92
Антителвизионист
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Аз и без това отдавна не гледам телевизия, повръща ми се от агресивната посредственост на *** наричащи се водещи.
отговор Сигнализирай
91
bg
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
DA ....RAZBIVAI I VLADEI ,,,,,,,,NAP ,,,,,ZDRAVEIIIIIIIIIIIIII.......
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
kalinkite s kvo se trepast be? ddt ili liutti 4uski pe4eni na kotlon sas siara, ili prosto gledas da gi ka4vas v reisove s evrei i se nadas 4e vse nekoga ste dumne taka 4e takiva kato BarAkOFF ste gi pomete bombata na kazinovia turizm.da ni e 4estit Barekov- da si priznaem po-golema anatomi4eska *** i po-gnisna uli4na p*utka ne moe lesno da se nameri izmejdu tikvo=shutkite
отговор Сигнализирай
89
Бай Кунур
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Ужаст! Тоя ... мил и любезен рядко надарен изразителен талант с несъпоставима дикция и толкова ерудиран речник, че всичко зваършва на TO BE CONTINUE... а ние си го знаем като эба-REC-OFF станал... ъъъ го направили - не уже ли!? ей до къде води чалгата, такъф порнстар за шеф да имаш, трябва наистина голям кредит да си взел, че да не си смениш работата...
отговор Сигнализирай
Новини