BGONAIR Live

Бареков стана шеф на ББТ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

88
му-ха-ха
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
"***" не идва ли от склонността му да се предлага на властта?
отговор Сигнализирай
87
Niki Duduka
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Dulgo vreme pravix duduci na bat Boiko i na GERB i eto izdigam se! A vie samo moje da mi zavijdate.
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Във в бокса пишете: Сигнално жълто БарековНо не кадрите от сватбата му, които също са комични, а 2 по - стари части на предаването, от където дойде прякорът му ***. Не, че е само от там. Но гледайте и ще се счупите от смях.Повече нямам какво да кажа.
отговор Сигнализирай
85
anonimen
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Gazolizeca triabva da bade vaznagraden
отговор Сигнализирай
84
сволачЪТ
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
нечистоплътна и намазана ***. не разбирам на кого се кланя и какви са му моралните и етични стойности / парите не се броят за такива /. но той е първия който налази журналистиката като трибуна за личен интерес и е първия който ожесточено лае срещу всеки който не харесва. безпринципна твар
отговор Сигнализирай
83
IQ146
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Какъв срам за българската журналистика, Бареков да бъде водещия български журналист! Докато журналистическото войнство се наумува да подкрепя ли първото правителство в най новата история, което работи и НЕ КРАДЕ, Бареков необезпокояван зае нишата на ОБЩЕСТВЕНИЯ ИНТЕРЕС и защита интересите на народа. Другите, които се "гнусят" от Борисов, неусетно минават в отборите на Трактора и Пъпката.
отговор Сигнализирай
82
Българин
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Колко страшно е в държава, в която само лакейничеството бива възнаграждавано !!!
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 13
поздравибраво
отговор Сигнализирай
80
Пешо
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Бойко Борисов Телевизия
отговор Сигнализирай
79
охххх!!!!!
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
КОЛКО МНОГО СЕ НАТЯГА ТОВА МОМЧЕ ДАНО НЕ СЕ КЛАТИ НА СТОЛА ВЕЧЕ ЧЕ МАЛКО МИ ПРИЛИЧА НА ЕДНИ ТАММММ НА КОЙ КИЛОМЕТЪР БЯХА ЧЕ ЗАБРАВИХ .....
отговор Сигнализирай
Новини