BGONAIR Live

Найденов погна магазините, търси вода в пилешкото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Гастроном
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
На българина не може да му се угоди...Дойде един министър, който прави нещо, а пак има недоволни! Аз лично искам да го поздравя за стандартите на саламите, отделен е въпроса, че *** предпочита да си купи килограм шпек народен, вместо 300 грама хубав салам за същите пари. Яжте оцветители и стабилизатори, после защо сме на 1во място по онкологични заболявания! Пилетата се хранели с химикали. Ами за 5 лв/кг с какво да се хранят? Има хубави пилета, които се хранят само с царевица, ама скъпи били..
отговор Сигнализирай
35
por
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Добре де, да отиде да си купи едно печено пиле от фантастико. Там ги инжектират с някаква жълтеникава подобна на желе субстанция. Не се яде!
отговор Сигнализирай
34
az
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Честита ви нова цена на пилешкото!
отговор Сигнализирай
33
Ник
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не водата е страшна,а химикалите в пилетата!Да погва химията,че умрелите, вече не ги ядат червеите!
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Първокласен лъжец!Умението да лъже бе оценено високо от Боко Тиквуняка и от шеф на софийските кучкарници Миро Мършата стана министър!
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
И какво са виновни търговците за водата те така идват,Да не би да има в магазините машини за пълне не на пилета с вода.......
отговор Сигнализирай
30
до 32
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
***, кой да е виновен като няма контрол и се предлагат вхимермаркети ***???? Баба ми ли, ***?
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
28
до 30
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
И в на ****ка ти *** има вода, пак ли Миро е виновен?
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Пиле по социалистически:Взимате 1 кг. пиле. Размразявате го, взимате водата и я ползвате за бульон. Останалите 400 грама се обезкостяват до получаването на 150 гр. качествено пилешко. Месото се нарязва на 6 порции и се пържи за не повече от 1 минута, за да не губи много от теглото си. Така получените порции по 15 грама се сервират с чаша бульон.
отговор Сигнализирай
Новини