IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Послушният съд - позорното петно за България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

232
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
231
Komunist tctctc
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ей, опасно племе сте *** ей. Що четеш след като народа, Франция скочи и съдът от кумуива срама ги осъди а?Според дьо Понсен този баланс в България е изместен и се създава усещането, че обвиняемите и подсъдимите имат много повече права от жертвите на престъпления. Дали махалото се е върнало в центъра можем да разберем по развитието на конкретни дела, обясни дипломатът и заяви, че за позицията на Франция ще е решаващ изходът от процеса за убийството на студента Мартин Борилски в Париж.
отговор Сигнализирай
230
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Може да съм ***, но съм по-умен от теб. Напиши кой министър и къде го е казал това и стига си се оправдавал с разни линкове. Може и на френски да го напишеш)))). А дали съм дезинформатор от БСП, само ще ти кажа, че когато съм викал против комунистите, баща ти е ходил по манифестации. Чети по-долу написал съм кой го е казал и какво е казал....
отговор Сигнализирай
229
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Абе ***, абе пиле, като знам съучастниците ти съдии как съдят по гражданските дела просто не ми се мисли за колко убийства са виновни по наказателните. Тея работи *** ги разправяй на семействата на защитените свидетели, които издаде и бяха убити през годините, да видим дали ще ти остане място ненасинено.
отговор Сигнализирай
228
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Никога не е късно да станеш за резил, навремето и за лентяйство вкарваха в затвора.
отговор Сигнализирай
227
Komunist tctctc
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ти или си *** или си платен дезинформатор на БСП. Пиши в Гъгъл-а за туй дето ти писах и ще прочетеш какво и кой го е казал. *** не разрешават да се посват линове на други здания. Както казах и в други теми комунистите крадът, лъжат, вече и дезинформират.
отговор Сигнализирай
226
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Така че, пак повтарям никъде по никакъв повод френски министър на правосъдието не е казвал, че няма доказателство на света което да издържи в български съд. Това са измислици на разни форумни герои.....
отговор Сигнализирай
225
folk
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
абе защо мен никой не ме разследва, спя си спокойно разледват само "невинни" граждани
отговор Сигнализирай
224
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Явно не правиш разлика между френски посланик и и френски министър на правосъдието. Затова ще ти поясня, че става въпрос за изказване на Етиен Дьо Понсен, който е посланик на Франция в България, същият е изказвал мнения по делото "Борилски", цитирам: - "Наистина съжалявам, но трябва да го подчертая, но сега имаме отново един незадоволителен случай на съдебно решение", както и : -Това нещо вече се случи, присъдата е взета, десет години след престъплението, но важното е, че днес са идентифицирани убийците на Мартин Борилски и, че те са осъдени на тежки присъди. Така че имам чувство на удовлетворение"
отговор Сигнализирай
223
ГАШКО
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
КУЦКОВА ГЕ Е НИКАКВА СЪДИИКА --БАБА ЯГА В ОТПУСКА--ТЯ НА КОИ УГАЖДА --НАПОСЛЕДЪК СЕ ПРАВИ НА МНОГО КОМПЕТЕНТНА--НО Я ЧАКАТ ЛОШИ ДНИ
отговор Сигнализирай
Новини