BGONAIR Live

Украйна ще получи 21 млрд. евро допълнителна военна помощ от ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 6
До: 23, само че първо: аз съм квалифициран вещер и знам какво правя, второ: връща се само ако кълнеш добри хора, иначе руски терористи като тебе, които се радват на страданията на украинския народ, можеш да ги кълнеш колкото си искаш! Разбра ли бе прогнил paково-болен ypoде?
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: анонимен18 Ами, както е тръгнало ще го фалират *** от Украйна:):)
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
21 млрд и 21 млн?
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: анонимен Ами ако комунистите не ограбваха българите със схеми като Белене, КТБ, Южен Поток и Боташ, може би нямаше да събираме капачки. България се управлява от БКП и ДС и почти всички предприятия са в ръцете на правилните хора от партията.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
до 17 Нали знаеш че който кълне му се връща стократно, *** прогнил?
отговор Сигнализирай
21
laflor
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
17 си баси нещастника !!!!!!!!
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 11
Най-забавното е, че от данъците на *** се финансира украинската военна машина, която воюва срещу любимата им Расиа! ХАХАХАХ, така ще е ***, докато не емигрирате в Маскве, ще подхранвате ВСУ да трепе руски фашисти
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 4
Пак от нашите данъци. Събираме капачки за ковьози, няма линейки, грабителска управляваща класа, жалко образование, корумпирана съдебна система и МВР, разруха в селското стопанство и промишлеността, а ние хрантутим украински емигранти.Управляващите мръс...ницидават парите ни наляво и дясно за МВР и военни да ги пазят от народната любов. Брюкселските бастърди изсмукват жизнените ни сокове, а ние ги търпим?
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 12
Аре ве ***, нали ЕС трябваше отдавна да е фалирал?!? ХАХАХАХА
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 13
До: 12, прогнила ще викаш на погребаната си мaйка, нeщаcтник прокълнат! Дано пyкнеш и те заровят и теб при нея! А братушките ти мрът с кофи, чак ми е кеф като умират, ей това постигнахме с тия милиарди
отговор Сигнализирай
Новини