BGONAIR Live

Украйна ще получи 21 млрд. евро допълнителна военна помощ от ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

46
Ами,
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 10
То първата "частична" военна мобилизация , и тия 200 хилаляди със които нахлу Путин в Украйна, вече дадоха фира! Сега е подготвил нови 160 хиляди мобилизирани за пушечно месо ! Месомелачката работи с пълна сила ! Като са анексирали територии , които не могат да завземат и по военен път , Путин ги хришпорва за да спаси собствената си кожа! Не ги ли завладее , това ще е краят му! Да му мислят крепостните!
отговор Сигнализирай
45
Ужас
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 3
Това е лудост,не може дасе търпи вече лудоста на политиците в ЕС.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: анонимен45 Какви данъци плащаш,бе смешна *** от Украйна:):),за това ли просиш?
отговор Сигнализирай
43
ясно
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
значи войната продължава до последния украинец! ще има и още доста скрап по украинските полета! братушките са готови за това!
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
Като гражданин на ЕС се стреснах и запротестирах, че не са ме питали за 21 милиарда. Но 21 милиона им давам, за да не са съвсем без оръжие и да не се води за геноцид.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
Обещаното не е като даденото.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 2
Добре бе тези как може да са такива балами да дадат на Укрия 21 милиарда ей така без гаранции без нищо, просташкаа история. Един ден ще отговарят за корупцията си.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: анонимен41"Ами то има българи и украински просяци, които не знаят разликата между форум и електронна медия, както и разликата между укрофобия и русофилство.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 3
Зеленски успешно завлече ЕС в тресавището Украйна. Парите се наливат в каца без дъно.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 13
***, то е ясно че аз плащам много повече данъци от вас, защото дохода ми е много по-висок от вашия, но нямам нищо против тези пари да отиват за Украйна, защото тя е жертвата, а вие и вашата Расию сте агресора! Всеки нормален човек помага на жертвата, а не на агресора!
отговор Сигнализирай
Новини