BGONAIR Live

Руските "ястреби" настояват Путин да използва ядрено оръжие и да убие Зеленски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
А всичките " ястреби"- в галабарника на крайцера "Масква"...
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 3
Време е Путяда ходи при Кобзон..
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
Днес рафинерията в Москва е ударена отново. Руснаците са започнали ремонт веднага след 1вия удар и това е причината за 2рия днес. Ремонтна техника, специалисти, всичко е заминало.
отговор Сигнализирай
46
Тап
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 7
Защо да удрят Зеленски и защо Украйна, трябва да ударят тия дето плащат това да продължи.Така се изкоренява корена на злото.
отговор Сигнализирай
45
естествен интелект
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Вече има Изкуствен интелект! Като гледам крещящата липса на естествен бих посъветвал огромната част от аудиторията просто да напише "какво би се случило ако Русия използва ядрено оръжие в Украйна" или подобен въпрос. После може да попита и евентуални уточняващи въпроси тип "ама защо така еди кво си". Все пак ИИ има безкрайни нерви и може да обяснява неограничено дълго дори и на най-бавните за да схванат ситуацията. Може да претеглят и Русия и НАТО за да им се изясни обстановката цялостно...
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 13
Колко червени линии преминаха укрофашистите, а Путин ги гали с перо, за смел народ признавам Иран, тия са лъвове
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 9
Тия па, зеля не е грам фактор, стига да думнат ЖП връзката с Полша и това ще е края, дори не е нужно стратегическо ядрено оръжие - 3-4 тактически ще свършат работа да озаптят евронацитата
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
Путин е във фризера 6е
отговор Сигнализирай
41
нн
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
Русия започна да получава много удари от Украйна, това естествено започва да ги изнервя. Нещата за Русия с всеки изминал ден стават по-лоши и навярно ще стават още по-лоши. Русия усеща че времето не работи в нейна полза. Нормално е да има хора да искат да използват ядрено оръжие и да ликвидират Зеленски, нещо такова каквото направиха американците в Техеран смятайки че това е победа и край на войната.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Новини