BGONAIR Live

Руските "ястреби" настояват Путин да използва ядрено оръжие и да убие Зеленски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
Махнете синьожълтия пар,цал от Столична община!. И го предайте на оная ску,бла олеся
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
В Иран когато по-радикалните военни и политици взеха властта САЩ изведнъж омекна. Ако в Русия стнае същото тежко и на Украйна, а ако НАТО се обади, тогава може да настъпи най-лошото.
отговор Сигнализирай
67
az
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 4
колкото по бързо тея *** изчезнат от лицето на земята, по - добре.Да праща още пушеч о месо. Че да сме сигурни, че децата ни ще живеят в свят без р у Z ия
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
На путин много ясно му е казано и от Китай и от САЩ и от Европа да не бара ядрени оръжия, щотоо. А алкаша медведев, това му е работата - да плаши гаргите.
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Ако използваш ядрено оръжие срещу неядрена държава ще е сигнал за всички държави че трябва да се въоръжават с ядрено оръжие.
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Путин може и да луд че нападна Украйна, ама още не е започнал да яде саnyн, че да използва тактическо ядрено оръжие. На такова оръжие отговорът на Украйна ще е взривяване на няколко руски ядрени централи, което ще е краят на Русия.
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Защото Путин е страхлив, тъй като му е пределно ясно, че ако използва ядрено оръжие - ще последва отговор със същото ядрено оръжие от Европа! Това значи край на света!
отговор Сигнализирай
62
Ужасът
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Тези ястреби са празноглави кокошки
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
В Русия пустите му комунисти станали фашисти.
отговор Сигнализирай
60
Европеец
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
До дрт. Нали ти е ясно, че няма да се ограничи само с "омразните" ти Украйна и запад. Вятърът духа и на изток. Чак толкова ли си глyпав съветски калник?
отговор Сигнализирай
Новини