IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Велосипедистка загина, бе пометена от автомобил в столицата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Някоя
преди 9 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Поредната *** статия! Невидяли, нечули.. Велосипедистката се движеше в насрещното, жената с колата излизаше от пряката, гледайки към движението, за да се включи тъкмо потегляше и колелото се удари в задната й врата. Аз също карам колело, но хайде да бъдем обективни!!!!!
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 17 Не харесвам 21
Това е ужасно!!!В градовете трябва да се забрани движението на лични автомобили или поне в централните части.Матро, градски транспорт и велосипеди, това е бъдещето.Повечето хора не знаят какво удоволствие е да са предвижваш с велосипед.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
van velosipedite ot patia--v protiven slucai smart.
отговор Сигнализирай
18
От 29
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Извинявам се, не прочетох целия текст и едва сега разбрах, че загиналата е млада жена. В новините по "Нова" съобщиха обратното, че велосипедист се е блъснал в кола, карана от жена.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Не знам дали става въпрос за един и същи случай,но по новините съобщиха,че някакъв *** с колело карал много бързо в насрещното и са блъснал в задната врата на един нисан микра управляван от нищо не подозираща женица.Велосипедистът починал.То че няма къде да се кара колело е ясно,ама трябва и да се внимава.Те от ГЕРБ така строят влоалеи като в Плевен.
отговор Сигнализирай
16
яя
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
стига лъгали, велосипедиста се е ударил в колата.......
отговор Сигнализирай
15
НЕ Е
преди 9 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Не е велосипедистка, а велосипедист. Не го е помела кола, а той се е блъснал в кола, карана от жена.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Велосипедистката се е блъснала в задната част на колата.
отговор Сигнализирай
13
без стойности
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
В България човешкия живот няма стойност.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Току що по другите сайтове съобщиха, че на същото място е сгазен и мъж велосипедист.Това е някаква прокоба.Нека утре да излезем и да я развалим.
отговор Сигнализирай
Новини