BGONAIR Live

Айде пак. Промахон блокиран, не се знае докога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
вв
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Съд до дупка за мръсните византийци
отговор Сигнализирай
11
Срамувам се !
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Покрай протестите на гърците ясно се вижда колко жалки сме ние българите ! Хората храбро протестират и се борят за правата си , а ние вместо да се научим от тях на гражданско общество ... само вием против тях, опитваме се да ги наклеветим пред Европата и се чудим как да ги провалим ... Жалък народ е останал на територията на някогашния смел и героичен български род !
отговор Сигнализирай
10
Borman
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Няма лошо,дори и в Руските сайтове вече тече информация за блокадите и ,че България губи пари.Да стачкуват ,ако искат и до май ,после ще плащат ,да видим кой е по тарикат .Тия са толкова мързеливи че искат скапаните си маслини да ги продават на броика,и за всяка да получават и Евросубсидии. Какво гражданско общество сънувате по коментарите,незнам.Става дума за свикнали да живеят на аванта хора.
отговор Сигнализирай
9
Торанага-сама
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
социалистите в Гърция подкрепят социалистите в България и за това правят мръсотии. Никога няма да чуете активист на БСП да заклейми протестите на гръцките селяни, защото именно те са помолили другарите от Гърция да организират мероприятието
отговор Сигнализирай
8
ссссссссссссс
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
може само да съжаляваме,че не сме като тях
отговор Сигнализирай
7
Осветителят
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Много си *** и затова си задръж простотията и не я показвай наляво-надясно!И как отстояват правата си като ни *** на границата ли?***!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Е сега разбрахте ли за какво ни е Армия. Ако имахме такава да мине един самолет и да ги оправи тия *** с бели чорапки, и после да се *** че сме силни. Това не е ли удар по националната сигурност на България. В период на незапомнена криза, бизнеса да губи десетки милиони благодарение на няколко селяка.
отговор Сигнализирай
5
Боревой
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тука има- тука нема! Тея се подиграват с нас, не че не си го заслужаваме! Нищо, налятос е наш ред.
отговор Сигнализирай
4
Просветителя
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Някои народи знаят как да отстояват правата си !
отговор Сигнализирай
3
защо
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Нали Големия Бойко отвори границата??? Всички телевизии го снимаха как каца като Господ с хеликоптера. Да отиде и пак да разпореди отварянето на границата. Нали гърците заявиха, че много уважават х. ББ!
отговор Сигнализирай
Новини