BGONAIR Live

Айде пак. Промахон блокиран, не се знае докога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Марта
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ББ трябва да качи иска с още 10 млн...,какви са тия та ще поставят уславия и на българския премиер, да не би той да им е договарял субсидиите от ЕС.
отговор Сигнализирай
21
Торанага-сама
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Англия и Франция са две страни почти еднакви по големина и развитие. В Англия всякакъв вид стачки не се толерират от английските правителства и се осъждат. Във Франция напротив-точно като при гърците толеранса към стачки е много голям. Вие сами преценете кой модел на управлени е по-успешен- този със стачките или този без.
отговор Сигнализирай
20
Просветителя
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Когато си зададете въпроса защо сме най-презряната нация в цяла Европа - вижте си коментарите срещу справедливия протест на един съседен народ и ще разберете ! Такъв народ като нашия не заслужава по-добра съдба ! Винаги на дъното ! Винаги последни ! Най-долни и най-бедни ! ...
отговор Сигнализирай
19
Borman
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Бе какви храбри протести ,зимата *** няма какво да правят и си направили седянка.Що не стачкуват лятото,защото тогава правят пачки за цяла година,работейки 4-5 месеца.Стига сте били ,като коне с капаци.България ,пари няма да загуби ,напротив ,ще спечели .Но като сте си набили в главите че губим ,и край.Само това пеете. А и слагаите минуси на воля.
отговор Сигнализирай
18
juno reactor
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
2011г."Най после е избран изпълнител за прокопаване на тунел под прохода Шипка. Месец по-късно челната копаеща машина се разтърсва от мощен удар и спира. Екипът от специалисти и работници се събира мястото, а после следва буря от възклицания, вариращи от О, май год! до Бах мааму!. Скоро идва полиция, после официални лица, районът е отцепен. Всички следят новините и сменят канала точно преди спорта, което срива тотално рекламния пазар. За всеки случай проектът е променен и се почва копаене на съвсем друго място, но и там се повтаря същото удар и т.н.Извиканите на място геолози (впрочем, доста идват по собствено желание) само констатират неумолимата истина тунел няма да има.Понеже цялата основа за планината е един огромен слитък самородно злато, с тегло около десет милиарда тона.Когато научава новината, министър- председателят, който в момента одобрява стратегия за доказване, че всъщност сега народът живее много по-добре от преди две години, се сепва, отказва да отиде да открие линията на метрото Люлин Перник и звъни на президента. Тъй като това е почти прецедент в последно време, държавният глава оставя за миг плана, предназначен да убеди всички, че никога не са живели по- зле и вдига слушалката на специалния телефон.Гошо, разбра ли? пита възбудено министър- председателят Я зарязвай всичко и ела да се напием!Когато чува новината, президентът само успява да попита: Ама на всеки километър и така до края? Чул потвърдение, нарежда приготвят кортежа, а пилотната кола е пратена да купи домати от розовите, които са най-скъпи.Така де, толкова злато не се намира всеки ден.Световните борси се сриват, неподготвени за подобен удар. Тъй като обаче твърде малко са страните, досетили се да държат резерви в калай или синьо сирене, нищо не може да се направи. Освен да се завижда, разбира се.Редица основни играчи в в родното публично пространство получават микроинфаркт да е тон-два, да го откраднеш, но цяла планина реже ли се с ножовки? Това да не ти е подводница? А и всичко е блокирано от армията, стреля се без предупреждение.Но все пак скоро кирките достигат цената на телевизорите и дори се превръщат в уместен сватбен подарък да направиш първата копка, така да се каже.А оксижен се разменя срещу джип, но пак е трудно да се намери.2012 г.България отдавна е изплатила всички свои дългове и сега кредитира съседите си. Сериозно се обсъжда идеята левът да стане общоевропейска валута, но БНБ се колебае все пак, да ни висят на гърба толкова икономики.... Никой вече не работи, заплатите се получават по сметка от държавата, голяма част от банките фалират, понеже никой не иска парите им.Всички български емигранти се връщат у дома, въпреки настоятелните молби на местните власти да останат и да харчат там парите си.Митниците и Министерството на труда и социалните грижи са премахнати като абсолютно излишни.Ролс-Ройс открива завод в Ловеч само за нуждите на местния пазар.2013г.Партиите са премахнати, понеже вече никой не го е еня за тях. Някой се сеща, че тя всъщност и Стара планина някога била подарена от народа на баща му, но този път го отсвирват. Обиден, той предлага да го направят поне цар.България става президентска република. За държавен глава е избран бившият министър-председател, понеже в кампанията си успява да докаже, че именно той е бил инициаторът да се прокара тунела, в резултат на което... Печели всички гласове на трите процента българи, направили си труда да отидат до урните. Впрочем, според новоприетата конституция това е не е проблем нейният член първи гласи: Гледай си живота и не се прави на интересен.Сменен е и химна сега той се нарича Селската баня, като при официални случаи на места се пее на-на-на.Найголемите световни банки заемат мястото на фалиралите местни. На мястото на Кремиковци започва строежа на Българияленд, увеличено копие на Дисниленд.Македония, Турция и Гърция започват да излъчват новини на български език.2014 г.Цар Киро купува Манчестер Юнайтед и назначава за президент Александър Томов. В резултат на това Бербатов прекратява договора си, връща се у нас и спори за титулярно място в Спортист Своге с Кристияно Роналдо.Променена е изцяло учебната програма в средния курс например, по математика се изучават само броене до сто и теория на вероятностите (основно приложението й при игра на рулетка). Останалите предмети почти всички отпадат, понеже на богат човек образование не му трябва. В часовете по физическо възпитание се играе само голф.България излиза от НАТО и го наема като частна фирма за охрана на границите да спира увеличаващите се вълни от имигранти.Провежда се преатестиране на хотелите в страната и всички, получили по-малко от шест звезди са съборени и построени отново.Потомците на Балдуин Фландърски ( и цялата им рода до десето коляно, както и съседите) претендират да получат българско гражданство.2015 г.Вестник Капитал купува "Файненшъл таймс", добавя там форум и забранява писането на латиница в него. Впрочем, това е проблем само за по възрастното поколение младите вече три години учат български като основен чужд език и общо-взето се оправят.Страната е залята от испански, френски и немски емигранти, работещи основно в туризма и строителството.Главният офис на Майкрософт е преместен в Правец, а Бил Гейтс обича да отдъхва на пейката на до паметника на Тодор Живков. На пазара се появява новият Windows Bay Ganyo, който работи само с гласови команди на български. Например, за рестарт се използва: Abe az shto ne tiВ знак на добра воля и желание за бъдещо сътрудничество от всички европейски затвори са освободени лежащите там българи, въпреки че никой не е молил за това. Цялата тази пасмина пристига на летище София и директно е изпратена в Белене по това време вече известен курорт. Осъдените денем прекарват времето си на спа-процедури, а вечер в казиното. Амнистия се смята за неприлична дума и никой не я използва.2016 г.ЦСКА и Левски за пореден път отказват поканата за участие в Шампионската лига пари не им трябват, а и ги мързи да тичат. БФС тегли жребий кой да преставя страната (никой не иска), пада се на Калиакра и те проклинат лошия си късмет.След месец спортните медии по света се възхищават на подвига на Реал Мадрид, който въпреки скромния си бюджет успява да завърши наравно на свой терен със звездната селекция на българския клуб.Откупената обратно от държавата БТК на свой ред купува Дойче Телеком и още няколко големи оператори. В знак на уважение към славното минало целият чуждестранен мениджмънт е задължен да ползва само стационарни телефони.Започват снимките на Батман -5 СуперЛюбо.На границата са заловени първите американски и японски емигранти.2017 г.Като първа световна икономическа сила България осъзнава своя дълг пред човечеството и почва да се меси във всички регионални конфликти. Понеже нали помните отдавна няма армия, просто изпраща свои представители да декларират, че ако вие не...., ще спрем инвестициите у вас. Обикновено след подобно изявление враждуващите страни почват да се прегръщат и отварят бутилка с гроздова.Тъй като страната разполага с огромен фонд за исторически изследвания и спонсорира кого ли не, скоро всеки ученик в Европа е твърдо убеден, че България е спечелила сама Втората световна война срещу съюза на Германия, СССР, САЩ , Япония и останалите, въпреки че подло са били бомбардирани с атомно оръжие малките сливенски селца Хирошимово и Нагазаково. Все още се спори обаче дали Наполеон е бил роден Плевен, или само коренът му е български.Водени от носталгията, известни наши финансисти като Жоро Сороса например си играят с икономиките на Великобритания или Италия и понеже им е в кръвта, почти ги докарват до фалит. Но когато местните започнат да палят парламентите, ние поемаме разходите и всички са доволни.България извежда двадесети пореден сателит в космоса, за да могат и членовете на експедицията ни в Антактида да гледат мача ЦСКА Левски.11.09.2018 г.Два самолета, отвлечени съответно от американски и японски терористи, се насочват към двата най-големи мола в София....А още не сме изхарчили и половината от златото."
отговор Сигнализирай
17
българка
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Браво за самопризнанието ...,колко си жалък.Посипи си главата с пепел и се успокой.......Ако обичаш,обаче не говори и от мое име...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
16
до Осветителя
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ей, ***, заради такива "герои" като теб, България винаги ще е на опашката на Европа ! В нормалните държави хората протестират дори за най-дребните неща ! А такива *** като теб са дребни, предателски душици и винаги са със силните на деня ! Жалък страхливец ! Можеш само да завиждаш на гърците, че имат смелост да протестират ! Такива като теб никога няма да имат подобна смелост ! Жалък червей !
отговор Сигнализирай
15
българка
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Какво толкова им се кефите на византийците,а?!Зад клавиатурата е много,ама много лесно да раздаваш умнотии.....пък и като комунистите да говорите за всички българи и от името на всички.Я си гледайте скапания и мижитурски народ и ни оставете,нас останалите на мира.
отговор Сигнализирай
14
Торанага-сама
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Преди на нахлуят азиатския комунизъм в България, преди 9 септември в България са идвали да работя гърци, тъй като сме имали по-висок стандарт на живот. След 45 години азиатски комунизъм дръпнахме назад, но сега кокато макар бавно и трудно се отърсваме от комунизма, след време пак ще идват да работят при нас гърци, защото там където е текло пак ще тече.
отговор Сигнализирай
13
Гошо Тъпото
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Аз пък се срамувам от такива продажници като теб.Най вероятно не е писано от българин а от гръцки ....провокатор.Аман от наглите ви и долни номера.
отговор Сигнализирай
Новини