BGONAIR Live

Айде пак. Промахон блокиран, не се знае докога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Този път византийците имат насреща мъж, а не серГЕЙ, нема да им се отвори парашута. Съд до дупка!
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Нищо не е блокирано, това са глупости! Нали Бойко преди 2 дни "отблокира" всичко като размаха мускули на Гърците! Бойко преди 2-а дни каза, че вече всичко е ОК! Това не ви ли е познато вече. Номерата на Бойко вече май се изтъркаха....
отговор Сигнализирай
40
juno reactor
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Гърция е фалирала държава!Скоро ще им сложат борд както стана тук преди 12 години.Прав е Торанага-сама ....България ще бъде притегателен център на Балканите за капитали и инвестиции! Гърците ще искат да работят тук, както е било преди 44=та година !Това ще стане в най-скоро време !!!
отговор Сигнализирай
39
На дали
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ха,костана бре?Ибатбройко нал са фукаше че , епоравил проблема???ГЕРБЕРСКА РАБОТА!НЯМА ЛИ ДА СИ ХОДИТЕ ВЕЧЕ?!
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Господинчо, не само ние изнасяме за Гърция, стоки от Европа минават оттук. А голям дял в транспортирането им имат нашите превозвачи, те губят достатъчно много
отговор Сигнализирай
37
Торанага-сама
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
гръцките *** са поставили условие да спрат стачката ако ние си оттеглим жалбата в Люксембург с която искаме да ги съдим. Това означава, че гръцките селяни са подтиквани да правят стачката от тяхното правителство, иначе какво им пука на селяните дали ще осъдим тяхното правителство. Правителството в Гърция е социалистическо и това обяснява ситуацията. Помагат на другарите от БСП.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ние ги хващаме, Те ги пускат.Звучи ли ви познато?
отговор Сигнализирай
35
женски грък
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Гръцките фермери са като вагиналния секрет.Баш когато не ти трябва - тогава го има !?!
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 33. Има загуби от страна на българския бизнес. Не може да няма.
отговор Сигнализирай
33
драго
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не е вярно че България губи от блокадата.Губи Гърция защото ние не изнасяме нищо за там, а внасяме гръцки стоки - портокали, маслини. Гърция губи и от туризъм, защото ние ходим в гърция на екскурзии, а не Гърците в БГ.
отговор Сигнализирай
Новини