BGONAIR Live

Айде пак. Промахон блокиран, не се знае докога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Borman
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 27 Ти конкретно наистина може да се наречеш --долен.Бъркаш националните интереси с Марксиско--Ленинските глупости.Какви братски Сърби какви Гърци.Мини през Сърбия с кола 7-8 пъти и после ще си говорим.А Гърците ни мразят и в червата си ,братски народи ,на кукуво лято.
отговор Сигнализирай
31
Гошо Тъпото
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ха стига "просвещава" бе ....тъпън.
отговор Сигнализирай
30
До 27
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 27. То само с гола солидарност, правата на собствения народ не се защитават. Дали тези, които протестират от южната съседка в момента ги интересува, че в България фирми губят печалба.
отговор Сигнализирай
29
Гошо Тъпото
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Хубаво написано.Това е една алегория от която се нуждаем като нация.Самобих добавил че на 11.09.2018 ще имаме и една отличнА ПВО,НА КОЯТО ТЕЗИ САМОЛЕТЧЕТА НЕ БИХА СЕ.......ОПРЕЛИ.
отговор Сигнализирай
28
На Сакото-Яката
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До Торанага-сама ,Кви стачки ,каква Франция,този който им ръководеше протестите на Френските фермери,свърши в затвора.Вярно че сега е Евродепутат ,но ако вкарването в затвора е толериране.
отговор Сигнализирай
27
Просветителя
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Когато се запитате защо ни мразят всичките ни съседни народи и дори македонците, с които сме един народ ни презират ... Отговорът е тук : Когато бомбардираха Белград и сърбите, ние вместо да защитим съседния славянски народ дадохме въздушен коридор на самолетите убийци ! Когато съседите ни гърци протестират за правата си - ние ги съдим в Европа ... Ето защо ни мразят всички ! И с право ! Долен народ сме ! На нищо не сме способни освен да разваляме нещата на другите, да злобеем и да завиждаме !
отговор Сигнализирай
26
BIVSH EMIGRANT
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
STE POBEDYAT,ANIE PAK STE ZAVIJDAME.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Важното е че Боко реши проблема , а това че блокадата продължава няма никакво значение.
отговор Сигнализирай
24
belle
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Съобщиха по телевизията ,че сега имали били претенции към България- да си изтеглим всички искове към Гърция , иначе нямали да видгнат блокадата. Тяхната министърка на земеделието била казала, че няма пари и не могат да изпълнят изискванията им. Надявам се да не клекне правителството пред това инзудване и да отстоява докрай интересите на страната.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Важното е че Боко реши проблема , а това че блокадата продължава няма никакво решение.
отговор Сигнализирай
Новини