IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Два слаби труса регистрирани в България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Новина
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Очаквам до края на деня да има още 1-2 новини с 5-то, 6-то и 7-мо земетресение за последните 24 часа 5-тото и шестото бяха с магнитуд 1,6, а седмото - 2,2 .... Не ви ли е срам вече с тези новини?
отговор Сигнализирай
12
бг
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
да срине парламента и да нема оцелели!
отговор Сигнализирай
11
а
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
понякога и по-малките са предвестник за по-големи трусове, аз редовно следя сайта на EMSC и неотдавна забелязах тази закономерност, така, че не се успокоявайте много, много - дано няма по-голямо де :)
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ako moje da udari 8 samo po narodnoto subranie:)
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"120 км в югоизточна посока от София" си е почти Пловдив, или драгата редакция не знае къде се намира Пловдив, бягали сте май от часовете по Роден край и тъпички сте си останали :)
отговор Сигнализирай
8
georgi
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
то е нормално да има слаби земетресения, все пак земята се движи :). По-добре малки и често от колкото едно голямо.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Всъщност това е шестото земетресения на територията на страната ни за последните 24 часа.Днес.бг, стига трихте коментари, вместо това вземете си подберете източниците че ставате за смях.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
по-добре слаби и често , отколкото някое много силно
отговор Сигнализирай
5
Факти
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Гравитацията на луната си оказва влиянието !на 30 е пълнолуние , ако сте наблюдателни ще видите, че има зависимост между фазите и земетресенията.Тъй като гравитационния центъра на тежестта на Луната и Земята се намира около повърхността на Планетата ни. Затова са приливите и отливите ...
отговор Сигнализирай
4
Бойко
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
еми сички го чекаме...
отговор Сигнализирай
Новини