BGONAIR Live

"Висях с главата надолу от шестия етаж... за наказание"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

67
фотон
преди 16 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Като ти е насинено лицето едва ли ще ти отива марковата дреха или скъпия пръстен.
отговор Сигнализирай
66
arabin
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 18
Аз мойта мра (жена) си е плющя всяка вечер, и ако пропусна, се сърди. И пишете на Български *** такива, това да не ви е смс, след като аз мога, и вие можете, скапана държава, ще взема да се върна у песъците
отговор Сигнализирай
65
фейс контрол
преди 16 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Дори и да има много пари за какво са ти, ако не се държи като човек?
отговор Сигнализирай
64
славянка
преди 16 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Какво може да иска една жена CCC?Малко внимание и грижи.Ако мъжете един път посегнат... отпиши ги. За нищо не стават.
отговор Сигнализирай
63
хгфдгфд
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
Жена заема висока позиция,когато работи в фирмата на мъжът си,на брат си или на баща си..........А особено в страна като БГ с малка икономика това е закон божи,не че няма изключения но те са мнооооооооогооооооо многооооооооооо малко....Толкова ви е акъла бе...........така е било,така е сега,и така ще бъде
отговор Сигнализирай
62
сдсадсд
преди 16 години
Харесвам 11 Не харесвам 30
Я вървете в арабския свят бе....Там ще сте животни,тук сме ви дали права поне това ни признайте...1000 км на изток жената не е животно,а ***...Жени не заемат високи позиции,и ако го правят това се случва много рядко.Жените винаги правят по малко пари от мъжете,не винаги де но в 80% от случайте.........И колко сте ми жалки,като почнете да се палите сега.......айде успех....нисши твари...Освен за *** повечето от Вас,за друго не ставате.Всеки мъж си го мисли,просто не го казва......
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
"Джендър" - кухи кратуни, налапали англиския с куфарите. Толкова ли ви е беден речника, че не можахте да намерите български синоним. Англотъпанарияна няма свършване!
отговор Сигнализирай
60
навирач
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
вечната цел на кретена - може ли при тебе да влезна,брои ли се за насилие
отговор Сигнализирай
59
Hans Rus
преди 16 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Вече написах: няма право да се доближава по близо от посоченото разтояние, НЕЗАВИСИМО от причината. Няма "ако" няма "поради", "защото" и така нататък. Никой няма да го чака да се обяснява.
отговор Сигнализирай
58
somebody
преди 16 години
Харесвам 21 Не харесвам 9
Ако жените можеха да бият мъжете, малее. Всички мъже нямаше да можем да се оплачем че щяхме да сме с избити зъби и счупени ръце. Айде, айде повисяла, малко като батман голяма работа. ;)))). Като бях малък баба ми ме биеше от време на време. Къде да се оплача ? Той боя изгражда характера :))) Иначе сериозно който насилва жени, деца, мъже си е за панделата.
отговор Сигнализирай
Новини