BGONAIR Live

"Висях с главата надолу от шестия етаж... за наказание"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
мама
преди 16 години
Харесвам 33 Не харесвам 4
Момичета, бягайте от насилници, не търпете.При първото посягане се спасявайте.Никой няма право да ви малтретира, както физически , така и психически.Бягайте и от *** като този 67 , дето не му работи нито горната нито долната...
отговор Сигнализирай
46
Violenca domestica
преди 16 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Настоявам да се покаже цялата снимка и цялата истина. Нека се видят прободените с шишове млечни жлези и торса с изгарянията от цигари.
отговор Сигнализирай
45
Сянка
преди 16 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Ти вместо да пожелаваш злини на хората и да им даваш наклон в живота по- добре се занимай със себе си и се научи да пишеш грамотно на родния си език.
отговор Сигнализирай
44
ммм
преди 16 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
А ти от къде си сигурно от инкубатор
отговор Сигнализирай
43
хахо
преди 16 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Насилникът може да е с всякаква професия и образование. Търси най-малките и незначителни неща за да започне скандал, които бързо ескалира до физическо наказание... В следващия момент е безкрайно мил и любящ...Най-често се започва след като жената е в някаква зависимост от насилника - заради децата, заради хората или заради икономическата ситуация...Не съдете жертвите, има хора, които се страхуват да се борят с живота сами. Ако можете помогнете, но не съдете.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
41
varg1
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 34
За да има насилие значи има причина.Те жените не са хора.Те са животни
отговор Сигнализирай
40
Джендър пич
преди 16 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
"Джендър изследвания" много авторитетно звучи, няма що. Явно искат да прикрият факта, че се занимават с НИЩО. От такива организации няма полза защото се занимават само с последствията, а не с причините. Защото в случая е по- важно КАК се е стигнало до момента някакъв *** да провесва жена си през балкона. Ако ставаше въпрос за рутинна "оперативка" на бригадите на Митьо Очите щеше да е нормално, но в случая става въпрос за прикрит психопат.
отговор Сигнализирай
39
Чао
преди 16 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Абе "белия".........ти май не си от тука /стар виц/, да го чете дедко от бг........в интерес на истината ,всеки в България се смята за дискриминиран :))))))), що ли...ще обесня, ми щото всеки ,още живее с комунистическия манталитет, че някой му е длъжен....не казва , аз мога, аз искам, аз ще успея, а реве.туй ми пречи онова, ми е криво и тн.....
отговор Сигнализирай
38
така е
преди 16 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
За съжаление има мъже насилници доброто е;че жените които са жертва на насилие намират сили да се изкажат гласно че са тормозени.
отговор Сигнализирай
Новини