IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

700 лв. заплата за спасител на плажа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
pepo
преди 16 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Basi,huknaha da stavat spasiteli razni bezrabotni,det i haber si nqmat ot tova.Kurs za nqkolko dena v b4k i aideee,6te spasqvame.....kvo?
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
малко са парите. Неказвам, че другите (лекари, бояджии и прочее) са по-добре, но по-добре гладен отколкото уморен. Ако сега отидем да им работим за толкова малко пари ставаме част от системата, която цели да ни унищожи. Да си работят сами! Или ставаме като Гърция, Румъния, Холандия, Унгария и т.н. с по минимум 1000 евро заплати, или България да загива! Имиграция!
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
ставай бе - даскалите с отпуски от 200 дена - цяло лято релакс и пак не вземат отпуск.то за спасител се иска дупе, а не запалка в учителската стая.
отговор Сигнализирай
22
учител
преди 16 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
До Ани:Какво да кажем ние, учителите, с 400-500 лв. заплата. Нима нашата работа не е важна и отговорна? Отивам да ставам спасител.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
А за спасителки ?;)
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
До авторката на статията: моля поправете "..работата е значително по лека" с "по-лека".Благодаря!
отговор Сигнализирай
19
Спасител
преди 16 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Да, не са много парите, като се има предвид, че концесионерите не осигуряват квартира и прехрана. Но пак е по-добре. Аз като взех разрешително за спасител, заплатите вървяха по 300 лв на Слънчев бряг.. А това беше преди 5-6 год.
отговор Сигнализирай
18
зъбатия
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
За мен тва са кинти за семки...
отговор Сигнализирай
17
an4i
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
като се науча да плувам и аз ще стана спасител
отговор Сигнализирай
16
an4i
преди 16 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
ако не за пари то по не за удоволствие,готино е да си спасител
отговор Сигнализирай
Новини