Двамата отбора направиха 1:1 в Стара Загора
Обновена: 15 дек 2016 18:07 | 15 дек 2016 17:52, Веселин Коларов
1
Снимка: Beroe.bg
Берое и Локомотив (Горна Оряховица) завършиха наравно 1:1 в среща от 19-ия кръг на Първа професионална лига. Домакините откриха резултата чрез Давид Манга в 64-ата минута, а десет минути по-късно Владислав Узунов изравни.

Първото полувреме бе доста слабо. Въпреки това домакините от Берое бяха по-активни и можеха да стигнат до гол.

Пропуски направиха Радослав Кирилов и Жуниор Мапуку.

Втората част също започна в приспивно темпо с ялови опити на Берое да създаде нещо по-интересно пред вратата на Николай Банков.

В 64-ата минута влезлият като резерва Давид Манга с хубав удар от границата на наказателното поле даде аванс на Берое.

Десет минути по-късно бившият играч на ЦСКА Владислав Узунов изравни. Той получи топката и от близо 35 метра не остави шанс на Благой Макенджиев.

Малко след това футболистите на Локомотив (Горна Оряховица)извадиха късмет, след като Жуниор Мапуку бе изпуснат от защитата, но Николай Банков отново се намеси добре.

Осем минути преди края Давид Манга опита с красив удар да донесе 3 точки за Берое, но Банков за пореден път спаси.