IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Рано е да се говори за рестарт на АЕЦ „Белене”, отсече Добрев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
Pimp C
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Това в гавра,и кучетата ще ни се смеят,тоя сценарий че ще разкараме руснаците и после ще го дадам на американци се въртеше в пространството от 1г.
отговор Сигнализирай
26
аватар
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Предложението от американския пенсионен фонд за копуването на Белене е хитрата игра на ББ,както с ЧЕЗ който пребира дивидентите от наща държава и ги вкарва в чехословакия,така бедната ни страна изхранва друга държава,така че АПФ ако купи белене хем ББ ще вземе голямата комисионна,хем американските пенсионери ще се радват на големи пенсии благодарение на нашата мила родина !! Браво Бойко,много си хитър !!!!!!!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
На предишните избори ГЕРБ обра гласовете на хората, които се надяваха на по-добро. На следващите избори ГЕРБ ще получи гласовете на *** в България. Лошото е, че след като политиците от всички цветове се надпреварваха да гонят всеки свестен от тази страна, *** може и да са станали мнозинство...
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Имам чуството че БСП иска да спре преговорите за АЕЦ искатси руснаците
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Като гледам тези роми дето се канят да инвестират в АЕЦ Белене си мисля че те са дошли щото са видяли много желязо за крадене.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
До шоп 23Абсолютно си прав. АЕЦ Белене е в интерес на всички други държави с енергиини апетити, но не и на България.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Тоя ли *** ще инвестира в Белене? Вие луди ли сте?
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Тоя пикльо ли решава съдбата на АЕЦ???Боже, пази България от простотията на Борисов и придворните му!
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 13
С ГЕРБ напред!
отговор Сигнализирай
18
Бойко
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Какво каза Б.Б. по темата трябва да си припомним всички:youtube/watch?v=QSE2grkfYOk
отговор Сигнализирай
Новини