IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Рано е да се говори за рестарт на АЕЦ „Белене”, отсече Добрев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
RCI
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Добрев и останалите хлапета в това правителство изобщо давате ли сметка за какво става въпрос и вие какво правите/неправите?.Казвам хлапета,не заради възраста,а защото си играете на жмичка с нещо толкова сериозно,колкото не можете(явно)да обхванете.Безопасност,национална сигурност,зависимост,енергетика,финанси ... за поне 30г.напред,а вие през ден "круша крий,ябълка излизай".Това което говорите може и за `прозрачност`да си представяте,но то е хаос,незнание.БЕЗОТГВОРНОСТ е!
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Всички които са замесени по някакъв начин в проекта АЕЦ Белене са за разтрел.
отговор Сигнализирай
15
Антикомунист
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Ей, тия гербавите се у*раха, не съм предполагал, че ще ми се наложи да гласувам за БСП , само и само да изгоним гадните мутри-комунисти- калинки от ГЕРБ
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
до 23,по-скоро му разрешаваш да си направи клозет в спалнята ти
отговор Сигнализирай
13
шоп
преди 13 години
Харесвам 38 Не харесвам 0
Това е все едно да позволя на комшията да си построи клозет в моя двор.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
Това е най голямото недоразумение в кабинета "Борисов"!
отговор Сигнализирай
11
дудко добрев
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
ама стига бе батенца, стига сте ме земали на подбивхе. аз съм учил (с ударение на и) у америка, у големия брат, в един много престижен комйнити колидж. взел съм два курса по икономика и един по математика с б минус. аз съм най малката калинка в това правителство. разбирам ги нещата, падай, ставай, развори бузки, гледай любовно, мери плаца с кибритени клечки, висчките икономически команди ги знам. да живэ големия брат. да живэ демокрацията и икономическия либерализъм, ако не беха те щех да сам н
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Вярно е рано, след изборите, когато се смени властта ще има рестарт !
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Деляне,Чии пари стоят зад този т.нар. "частен пенсионен фонд"?Кога е създаден?И наясно ли сте,че по американското законодателство пенсионните им фондове нямат право да инвестират зад граница?
отговор Сигнализирай
8
До № 7
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Твоето мъдро разсъждение се отнася най-вече за Русия!
отговор Сигнализирай
Новини