BGONAIR Live

Фермери на протест, извинението на Найденов не стига


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Червените другари успяват да изкарат сума хора на протести, с цел дестабилизация, въпросът е, че има кой да се връзва по веригата да им прави безплатен пиар.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
ЗНАЧИ ПО ЛОГИКАТА НА ДЪРЖАВАТА СЕГА ВСЕКИ ЗЕМЕДЕЛЕЦ ТРЯБВА ДА НАЛОЖИ 15% ЛИХВА ЗА ЗАБАВЯНЕТО НА ТЕЗИ ПАРИ-ЩОМ ВСИЧКИ ИНСТИТУЦИИ МОГАТДА СЛАГАТ НЕЗАКОННИ ЛИХВИ ЗНАЧИ И НИЕ ТРЯБВА ДА МОЖЕМ.И ИСКАМ ДА КАЖА НА ХОРАТА ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ТЕЗИ 850МЛН ЛЕВА ЗА ДВА МЕСЕЦА(ГОРЕ ДОЛУ С ТОЛКОВА ИЗЛИЗА ЗАБАВЯНЕТО)НА ВЛОГ КАКВА СУМА ЩЕ ПРИБЕРЕ БУДА АААААА
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Да и сега се почва : "Те тея Бентлита карат,а пари нямат"След 20 дни ще излязат учителите и ще има :"Те тея на какво учат децата,вижте как е паднало нивото и т.н."Хора разберете здраво ни настройват един срещу друг,защото "СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА",а досега властимащите през последните 20г. нямат никакъв интерес от това да сме обединен народ.Замислете се и кажете дали съм прав.
отговор Сигнализирай
10
Nemeca
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 6
До 2К'во гледаш в чуждата паница бе? Ами вземи и ти земеделски земи, почни да сееш и току виж и ти си подкарал джип. Ама мотика трябва, с лежане не става. А истината е, че правителството опосква всичко що влиза по сметката на държавата, и после се оправдават, че няма. Значи европейския съюз плаща, а пък няма субсидии. Няма как ЕС да не си плати навреме. Ако наистина ЕС не плаща нещо навреме, то означава, че некадърниците от правителството пак са прецакали нещо.
отговор Сигнализирай
9
помнеш!!!
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
A AHAH,,а някой сеща ли се ЧЕ-ДЯНКОВ, продаде облигации сиречзе заем 2012 -ЗА да изплати дълга на Велчев,да разбираме ли че нещо тези пари са.....поприбрани,или ..що ли??
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Тези едри експлоататори да мълчат.Дават едни мизерни ренти, а те си купуват джипове и хеликоптери.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 11
Протести!?Що да не сте останали без пари за нови джипове?
отговор Сигнализирай
6
123
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
Проправителственият журналист Николай Бареков сигурно вече е подготвил инструментите за пукане на гуми, както заплашваше по-лани същите отрудени хора?
отговор Сигнализирай
5
Krakra
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 13
Предлагам да блокираме входовете на София с леки коли, да видим как ще стигнат до министерския съвет. Тези не просто се къпят в пари, ще започнат да се давят, ама дано да им приседнат.
отговор Сигнализирай
4
X-Ray
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 8
През декември нямаше пари за добавки към пенсиите - ЕС виновен. Преведоха ги впоследствие - няма добавки! Сега пък няма пари за зърнопроизводителите - пак ЕС виновен... глупави, наивни оправдания - ДО КОГА!? - до м. юли!
отговор Сигнализирай
Новини