IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Вместо Радев, снощи видях Митрофанова, говореше Москва, а не България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
Я, па Я
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 15
В БГ предатели са били винаги про-руските робски душици. Те се делят на три вида; платени, полезни *** и такива които са просрали целият си живот за последните 30 г. и се надяват Путин и Русия да им върнат всичко пропуснато. И така, Мирчев, ако искате да сте полезни на страната спрете да дрънкате празни приказки и заедно с другите про-европейски партии искаите импийчмънт на прецедента. После съд за цялостно "творчество" и за национално предателство и измяна. Иначе сте едни празнодумци.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 0
Тоя не беше ли от родата на на Цoлa Дparoйчева
отговор Сигнализирай
67
Уй
преди 1 месец
Харесвам 34 Не харесвам 4
Румъния е 50 години преди нас вече-и не приемат Еврото.А Чехия,Унгария,Полша ,Дания и Швеция и те ли са Руски ***?
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 22
Говорит Москва: Товарищ Радев хорошо работает! Пусть продолжает в том же духе, в следующем году может и получит приглашение на парад на Красной площади.
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
64
Nacionala
преди 1 месец
Харесвам 24 Не харесвам 1
А аз вместо Ивайло Мирчев син на комунистическа издънка видях един жалък и уплашен ***
отговор Сигнализирай
63
paf
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 0
а ти като се пишеш българин, защо говориш постоянно за западна европа-германия, франция.....той не е казал москва, а ти постоянно ни ги набиваш в мозъците третополовите!
отговор Сигнализирай
62
Гошо...Тъпото
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 0
Когато генерал Атанасов, е водил...битки с червените от Масква,Ивайло е ходел...прав под масата. Да ходи да взема...уроци от него,а не да...импровизира;поне му е под ръка.
отговор Сигнализирай
61
гост
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 0
До: анонименцялата им им партия са шайка некадърници който мразят собствения си народ
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 2
Колко ли трябва да си rлynaв за да гласуваш за това?
отговор Сигнализирай
Новини