IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Вместо Радев, снощи видях Митрофанова, говореше Москва, а не България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 4 Не харесвам 1
Работете за народа да се дигне мерезето да зимаме големи мерезета да караме западни коли и да правиме тапи.
отговор Сигнализирай
55
Българин
преди 4 дни
Харесвам 3 Не харесвам 0
Работете за народа да се дигне мерезето да зимаме големи мерезета да можеме да си показваме човкта навън.
отговор Сигнализирай
54
Крис
преди 4 дни
Харесвам 10 Не харесвам 10
Нали беше вашия президент, какво стана сега, пак направихте грешка, а ако бяхте гласували за Герджиков сега нямаше да има проблеми. Ама от къде толкова акъл.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 22 Не харесвам 1
А кой е тоя неудачник?
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 24 Не харесвам 1
Вършете работа за хората.Никой не се интересува от мнението ви за Русия,ЕС,Китай и САЩ.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 23 Не харесвам 5
Точно така - видял Митрофанова, говорила му Москва. Д-р Цветеслава Гълъбова може ли да се намеси или няма свободни места.
отговор Сигнализирай
50
Джаста-праста
преди 4 дни
Харесвам 22 Не харесвам 6
" Ако трябваше да има референдум, той трябваше да се случи още при подписването на договора за присъединяване към ЕС " - рече Мирчев. А кой тогава реши, че за присъединяване на БЪЛГАРИЯ към ЕС не трябва да има референдум ?? Странно решение, безотговорно.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 11 Не харесвам 26
Еврото е втората най-силна световна валута. 350 милиона европейци я използват като основна валута. Това са най-богатите и най-развитите европейски държави. Евро изписано на кирилица и с образите на Св.Иван Рилски, Паисий Хилендарски и Мадарския конник е престижно за България. Хората от цял свят , благодарение на България ще видят изписана валутата на кирилица, както и българските светини, изобразени на него.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 23 Не харесвам 2
47
00-11
преди 4 дни
Харесвам 25 Не харесвам 6
Много ми е любопитно, как и с кого ще се оправдават, ако влизането ни в Еврозоната и въвеждането на Еврото се окаже пагубна грешка за Бг!? Пак ли Путин и Митрофанова ще са им виновни???
отговор Сигнализирай
Новини