BGONAIR Live

Труден сезон по Северното Черноморие, няма кой да работи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 3
Купувайте и инвестирайте в роботи и изкуствен интелект. няма нищо по-добро от един келнер робот и една камериерка робот. Барман робот също. Това е бъдещето
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 0
Масови фалити на мутри по черноморието
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 2
Труден е за некадърниците, има хотели които са резервирани до септември!
отговор Сигнализирай
18
ала бала
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 0
Кой нормален ще дойде да ви работи за тези пари.Дори и от най пропадналите държави няма да намерите кадри.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 1
Как така няма кой да работи? Цяла една държава лентяи. В триъгълника на властта има поне 500 човека които не вършат работа и могат да станат сервитьорчета и барменчета и да спасят туризма на България. Време е да се жертват, стига са седяли в удобните си столове и само да получават заплата
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 0
Едно време като ви бяхме неподходящи, не ревяхте. Гешефтари
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 1
Преди години същите тези гадове плакаха, че граничарите ни били простреляли нарушител, ами с локум ли да го почерпят? Изобщо знаят ли какво работи гранична полиция *** мърсолковци?
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 1
Глобалистките гадове пак напират с глупостите си, макар да виждат какво става в Англия, Ирландия, Германия, Франция, Италия. Абе *** мръсни, по-ли е добре да имаме гета с мигранти или просто еснафите да вдигнат заплатите? Който не може да си управлява бизнеса нека да фалира и без това по черноморието е пренаселено!
отговор Сигнализирай
13
Бай Х
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 1
Толкоз мутраки и кифляки па няма кой да работи. Ми да си викнат Буци и Шиши да им работят хем да свалят някое килце.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 година
Харесвам 34 Не харесвам 0
За кво ви е персонал бе? То тва лето кьорав турист нема да ви припари! Требва да си мноо зле да одиш на Черноморието, при положение че целото Черноморие оди на море само в чужбина! Вече нема и опашки по границите! Така че хотелиерчетата да го дуухаат и да ривът!
отговор Сигнализирай
Новини