BGONAIR Live

Труден сезон по Северното Черноморие, няма кой да работи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
до 57
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 0
До: анонименсамо по отношение на туризма ли ?!?!?! цялата " държава" е на комично ниско ниво ! на къвто народа такава и държавата ...
отговор Сигнализирай
70
българин
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 9
Истинския проблем е,че българката не иска да е майка.Иска да е егоистка,да я влачат по хотели,да създава секс-връзки за по 2-3 дни,да и купуват парцалки,да си ляга всеки ден с различен мъж,и никой да не може да и каже нищо.И да се прави,че развива професионална кариера.Да не ражда деца,защото за нея те са нежест,и пр.Всички го виждаме,но никой не смее да го каже.Така човечеството ще изчезне.
отговор Сигнализирай
69
Руси
преди 1 година
Харесвам 29 Не харесвам 0
Не намирате роби този сезон ли ?
отговор Сигнализирай
68
Смях
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 4
До 64 Много плитки пропаганди. Испания, Италия, Хърватска , Кипър, Гърция итн също са "Евроатлснтици" ,но там е хубаво. Значи глупакоо, не е проблема Европа, а в такива чукундурии като теб : ))
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 1 година
Харесвам 29 Не харесвам 0
Maмyни с трици искат да ловят.
отговор Сигнализирай
66
Вито Корлеушев
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 0
В най-мафиотския град, където полицията и мафията се сливат в едно и целият туризъм е окупиран от тях експлоатирайки работниците си като роби със съмнително заплащане и безобразно отношение - доста изненадващо, че няма кой да работи....
отговор Сигнализирай
65
Аз
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 0
Те всички ще са в Гърция няма да ви трябват хора споко
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 10
Евроатлантиците русофоби трябва да бачкат принудително там ! Те ни натресоха това мизерно положение !
отговор Сигнализирай
63
Кочо
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 1
Миналата година не ходих на северното, тази година няма да ходя на южното черноморие. Ей така, разнообразие да има. Зарекъл съм се и вече 6-та година една нощувка не съм реализирал на черноморски курорт. Ходя с бедняците в Северна Гърция, и пълня торбите от Лидл. А най-странното е, че колкото и да търся винаги най-евтиното настаняване, така и веднъж не ми се случи да отседна на място, което не си струва парите.
отговор Сигнализирай
62
Чушко
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 0
Еее, Нашите Рооми от Маххалата си Отвориха Очите - Работят на Френската Ривиера , Сен Тропе , на Малдивите.....ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХАААААААААА, ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХАААААААААА, ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХАААААААААА
отговор Сигнализирай
Новини