BGONAIR Live

Мирчев: Няма да разцепим коалицията за кефа на Борисов и Пеевски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
То няма никакво значение дали щеюпотънетемзаедно или поотделно. Така или иначе сте свободно падащи вече.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
Разцепете я за кефа на народа тогава. Или както винаги той не е важен
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Щот не са знаете всичките за комисиони там. 6 процента.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Сега следва да издигнете някой абсолютно неизбирам кандидадт за президент , който да хване 4-5% и на балотажа да подкрепите Борисов
отговор Сигнализирай
24
Буци - Pro100 Киро,
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Като ваш симпатизант на Дб. По-голяма глупост от това да седите с Подмяната няма. Или сте адски алчни или адски глупави, че още да сте тях. Ееее, ако Атанас Атанасов подаде оставка, разпада е сигурен.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Естествено, че няма ми ще подкрепяте още по зсрвао правителството. Доколкото си спомняма ПП сикаха вот на недоверие да вкарват ,а вие Мирчев бяхате твърдо против
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Някоя псевдо псохоложка ги е излъгала, че като повтарят постоянно пеевски и борисов ще им се разминат всички кражби и лъжи! мухахаххахахах
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
...........В ЗАПИСА: "не е тип ГЕРБ да вземеш 20% аванс"... ................ Оууууу, ме че то е съвсем различно това...... като във вица, дето искал да вкара само главиччката.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Вие сте пълен т а ша к, моето момче. Спрях да броя колко пъти станахте ЗА СМЯХ
отговор Сигнализирай
19
Ддддм
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Вижда Ви се краят на смешната Ви коалиция. Като го няма Кирчо да Ви е пастир, ще си избиете.
отговор Сигнализирай
Новини