IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: Връщаме на Радев колите и шофьорите на администрацията, за да спре този цирк


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

99
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Бойко и Пеевски искат цялата власт.................затова отнеха всички правомощия на президента........................стари финикойски номера !!!
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
Хахахахаха новината днес е, че еврастите днес си наложиха 19 пакет санкции, пак ша трябва да затяга колана вече обедняващия и задлъжнял европеец, и след всички санкции все пак Русия продължава да има нефт и газ и продава даже повече, май най накрая Русия се отърва от навлеците еврасти дето искаха да са привилегировани с евтини ресурси.
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Когато Урсуил Горбачов нареди.
отговор Сигнализирай
96
Реалист
преди 5 месеца
Харесвам 35 Не харесвам 2
Администрацията на президента е единствената структура в България, която със закон е лишена от правото да ползва служебни автомобили за служебни цели. Законът го прокараха Борисов и Пеевски. Всички останали в България, държавни и частни структури, ползват служебни автомобили при изпълнение на служебните си задължения. Това не е цирк, а позор за България.
отговор Сигнализирай
95
Мадуро от Банкя
преди 5 месеца
Харесвам 40 Не харесвам 0
Цирка го започна ти Тикво и Ортака ти. От Запада ви казаха, че се правите на Маймуни и сега пак обратно. Смешници сте пред света !!!
отговор Сигнализирай
94
Olddjimi
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Това с колите- добре! А Т.Живков и М. Балев кога, а... .?!!!
отговор Сигнализирай
93
Фехтовачев
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 23
прецедента може да си вземе едно бусче и да пътува заедно с прислугата си и несео наведнъж.
отговор Сигнализирай
92
Еуротек
преди 5 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
Е какво и е на Шкодата?
отговор Сигнализирай
91
Vs
преди 5 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 0
Чакам момента в който ще кажеш, че нещо не е твое! Дадох пари, казах да се направи еди кво си и т.н. и т.н. Ти си версия 1.2 на правшкото ***. Както той, така и ти не можете да бъдете пипнати.
отговор Сигнализирай
90
Xxx
преди 5 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 0
Новини