BGONAIR Live

Напрежение заради “Синя зона”: Протестиращи блокираха моста “Чавдар”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 4
Всичко може да си платите нали сте преяли с маса наследства, какво вдигате шум
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
Зона до Околовръстното, барабар и платено да се качиш на Витоша, *** да се оправят като не искат да изкарват повече пари и чакат наготово и безплатно
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Бай *** да се връща на село като не може да изкара пари да си плаща
отговор Сигнализирай
23
нека
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Хайде сега същите да се вдигнат и да протестират срещу грабителството от правителството на дебелаците. Там е истинското поскъпване и ограбване. Утре всички на протеста.
отговор Сигнализирай
22
321
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
И нас не ни питахте когато се преселихте. Сега какво - едни шофьори пречат на други. Не е задължително да имате МПС. В Хаджи Димитър имате и автобус и метростанция.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Селяни! С панелката не идва безплатно паркоместо
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Софиянци си заслужават съдбата
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
Стига софийски комунизъм и провинциален див капитализъм. Трябва да се плаща за всичко в София и всички обществени услуги и да се приватизират и дадат на инициативни хора от Синя София, концесия на всички общински улици. Данъците да се заменят с такси към концесионера. Данъкоплатците да станат таксоплатци, както искат и рекламират 24 часа по медиите десните.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Горките гетомани... Добре, че избягах навреме!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 9
Плащат по 2500 евро на квадрат, теглят кредити, дават парите на частните инвеститори, а не искат да дават пари на общината да им чисти и подрежда улиците. Плащат по 50 хиляди за гараж и 10 хиялди за паркомясто. Но 4 лева ги изкарват на протест. Бедни ли са, богати ли са, какви са? Хвалят се с пари, коли и големи доходи.
отговор Сигнализирай
Новини