BGONAIR Live

"Да, България": Управляващите заглушават мобилните телефони за протеста довечера


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

115
Озирис
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
От поставената клетка се събират номерата на телефоните и после ги издирват
отговор Сигнализирай
114
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Мирчев е слуга на радеф
отговор Сигнализирай
113
Иван Тегелов
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
ППДБ очакваха провал и да се появят на "бял кон", но разбраха, че вече не им вярва, сега манипулират с демагогия младите. Претовариха социалните мрежи с всякакви измислици и докато някой оправдае една, те са пуснали още десетина. Рано или късно и младите Gen Z Ще разберат, че ги видят за носа. Цялата работа с Истериите на Василев, Мирчев, Белобрадова, Петков, Денков и т.н. е да парите.
отговор Сигнализирай
112
Любчо
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ама калви ли не измишльотини се бълват. Това не може да скрие бе чепове!
отговор Сигнализирай
111
Здрасти
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Да можете да се видите от страни. От самото начало сте несъстоятелни. Вашите глупотевини ще докарат скъпотия, високи данъци и бой.
отговор Сигнализирай
110
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
С други думи Мирчев казва дай кокала, ние сме наред, искаме кокала, не заглушавай кокала и т.н.
отговор Сигнализирай
109
Така е!
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
На миналия протест А1 нямаха "случайно" интернет..... Тази вечер пак ше е така, случайна работа, разбира се, нали А1???
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
111 абе омбре, тиквата сам иска да се бута ама не и преди нова година, че затова са му платили
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: заинтересованоТрябва да си облече розова поличка с условието да си обръсне краката, и тогава ще рзбере що е народна любов. Може и Белобрадова да му асистира.
отговор Сигнализирай
106
Някой
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Любо Жечев няма да може да предава на лайв. Жалко,няма да има кой да го гледа
отговор Сигнализирай
Новини