BGONAIR Live

ДБ: Моделът Борисов-Пеевски превърна институциите в машини за репресии


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 14
До: ЕееееееееееСтига сте ревали, бе глюпендери. Оревахте орталъка за 4 часа Борисов си говори с полицаите на топло. Друго е да мачкате хората без присъда и причина по арестите и затворите както правеха фашистите и комунистите. А на Борисов не му се е разминало. Предстои!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Троцкистите са доказано вредни
отговор Сигнализирай
8
Руси
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Тия омръзнаха все едно и също говорят. Кой вкара в играта лойко? Да не бях аз неможачи такива. Върнахте го на бял кон точно вие. Издънките ви нямат край!
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
До коментар 6 : Днес Кирчо Про100то е вече в съда. Свидетели са дали преки показания. Горкия, дръпнало му се е ла..ното.
отговор Сигнализирай
6
Еееееееееее
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Ти ли ще говориш за това, бе, анархист възпален? Чие МВР арестува незаконно Борисов, пък вие се угощавахте с шампанско и пица с кристали по това време?
отговор Сигнализирай
5
МОДЕЛА РАДЕВ-РАШКОВ
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
ДСБКП - ЗАКЛЕХ СЕ : НОВ НАРОДЕН СЪД, НОВО БЕЛЕНЕ, НОВИ КОНЦЛАГЕРИ, НОВИ АРЕСТИ ПО ДОМОВЕТЕ, НОВ СССР, НОВА АЗИЯ....
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Слобката беше сладка нали особено като му се навеждахте в офиса
отговор Сигнализирай
3
Bit
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Та нали бяхте заедно с тях бе. Ние помним!
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 13
ФАКТ! За това ще гласувам за тези умни момчета, както и цялото ми семейство!!! Успех!!!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Да бе пък ви кви сте патерици на тях срамм
отговор Сигнализирай
Новини