BGONAIR Live

Радев: Поведението на служебния кабинет е пасивно, омаловажава рисковете


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
дезинформатор
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Еййй, най-после има вероятност да имаме полза от договора с Боташ :)
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен 25 ти неграмотен ли си или трудно схващаш, таза достатъчно и без много думи!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Добре, че го каза, щото иначе нямаше да забележим. Приказки и нищо друго. С дрънкане нищо не се постига. празнословия, а дела - никакви.
отговор Сигнализирай
21
До: ...
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
Хахахаха. Какво внасяш, какво. Хахах. Защитник на Тиквата ли си. Асфалт паша ли ти плаща. Знаеш ли, че Турски поток реално ще се изплати след около 70 години. Знаеш ли, че точно твоя Бойко казва за Боташ, че е златна мина. Вярно е, няма как да ги сравнявам. Борисов до момента няма кой да го стигне по кражби и зулуми. До момента.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: ...късогледството и незнанието не са добри съветници!
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен 12ти да нямаш кристално кълбо или си много прозорлив?
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
Ако Радев лично управлява ще ходи да се бие, лично, и ще спечели. Много е силен и плешив.
отговор Сигнализирай
17
...
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 6
Да поставяш Борисов до Радев , е все едно , да сравняваш Балкански поток с далаверата Боташ ! От единият , внасяме в хазната по 500 милиона годишно а по другия , даряваме на турците по 300 милиона годишно !
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
Желателно е да сложите актуална снимка на дезертьора. Тази пред герба е обида за народа.
отговор Сигнализирай
15
До: ...
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
То има ли някой, който се интересува от интересите на българите изобщо?! Няма! Ни Радев, ни Шиши, ни Боко, ни Кокорчо, ни никой. Най-некачествения материал, най-низшите хора, такива без чест, морал, достойнство - това са политиците.
отговор Сигнализирай
Новини