IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бензинът е скъп, карай ми колата!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
bg
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 7
ХОРА НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ,ЧЕ ВЕЛОСИПЕДЪТ Е РЕШЕНИЕ.В ЕВРОПА ХОРАТА МАСОВО КАРАТ ВЕЛОСИПЕДИ,А ТУК С ТОЗИ БЕНЗИН...
отговор Сигнализирай
20
svetlio
преди 12 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Превръзките скъпи ползвай ми жената... :D
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Честит 9 септември и 68 години комунистическа революция в България!
отговор Сигнализирай
18
оптимист
преди 12 години
Харесвам 34 Не харесвам 5
Егати статията ,това е поръчковата журналистика.Бях в Франция преди месец,на гости на сестра ми и видях за какво става дума.Цени като в тук но в евро.Цена на дизела 1.35 евро.бензин 1.58евро.Заплати около 1800-2000 евро..Освен това наскоро френското правителство намали цената на горивата с 0.06 евро. Да и ние ползвахме баничарката на съседа за да пренесем един диван който купихме,но нито е било заради цените на горивата,нито съседа конкурираше рента кара..Просто услуга.Има го и там .
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Като им е скъпо, да минават на каруци и да ядат пасти.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Още по-лошо България сега е в началния етап на робовладелски капитализъм с банки, реститутки, сутеньори и наркобарони.
отговор Сигнализирай
15
винаги безпартиен.
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
До Анонимен Къде ги виждаш тези комунисти бе ***. Това са партийни членове за келепира, както и всички плужаци около управляващата партия . Това явление се наблюдава и след 10-ти ноември. Истинските комунисти по душа и сърце не са били допускани в управлението по времето на бай Тошо. Да ти таковам на еволюцията на капитализма. ПП сега в Б-Г е феодализам , а не капитализъм. Капитализма е за белите страни , а не за *** тук.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 20
Тука някои чи4ковци и дядковци дето си мечтаят за комунизма и отминалата младост ... Няма как да стане драги.Дори и капитализна да се промени, то това, което ще го замени няма да е комунизъм, като вашия.Естествен процес е капитализма да се променя, така както се е променял в последните столетия, но капитализма Никога няма да рухне, както рухна комунизма, защото за разлика от комунизма, капитализма не е измислян от човек, а е плод на еволюция.Нормално е да не знаете тези неща другари ... комунисти стават само най-простите, неуките и низшите по-природа.
отговор Сигнализирай
13
svetlio
преди 12 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
До Анонимен 6Има и друга Българска поговорка:Чужда жена и чужда кола-на пълна гас...
отговор Сигнализирай
12
до 4
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Късмет е да познаваш толкова съвестен човек в днешно време. Честито за колегата!Кола винаги можеш да купиш.
отговор Сигнализирай
Новини