IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Съдът върна лиценза на "Лукойл". Засега


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

663
до 666
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Юлен - слагане в ред ли е? Съдия Владимира Янева - това ред в съдебната система ли е? Национализацията на проф. пенсионни фондове - повишаване на пенсиите ли е? Подкрепата на кметове на БСП - борба със 3ната коалиция ли е? Лъчо Мозъка копира Доган - това борба с корупцията ли е? Калинка - борба със шуробаджанащината във държавната администрация ли е? Това всичкото - ред ли е? Знаеш ли че има хора живеещи в центъра на областен град които не мога да си платят токатова ли е излизането от кризата? За първи път от 15 години безработицата се увеличава лятно време - това разкриване на нови работни места ли са? Храните са се увеличили като цена, а заплатите са намалели - това ли е повишаването на доходите което обещаваха? За пръв път от 12 години две поредни години не са увеличавани пенсии... Това ли е реда и законите на ГЕРБ - мерси, не ги искам!
отговор Сигнализирай
662
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Всички фирми в БГ са задължени да спазват бълг.законодателтво. И не мога да разбера съда чии интереси защитава с това свое решение. Или гоцевите пионки са отново на ход.
отговор Сигнализирай
661
гоце
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Наложих вето на отнемането на лиценза.Няма да позволя на този безотговорен човек Танов да нанесе такива щети на лукойл.За лукойл трябва да има широк обществен дебат.
отговор Сигнализирай
660
до 656
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Направи едно добро дело и същевременно изпробвай съдебната система - гръмни Боко и виж дали ще те пуснат! Ако не те пуснат - поне цяла България ще те помни с добро!
отговор Сигнализирай
659
ГЕРБ ДА СЕЗИРАТ ....
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
..ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪД , ЗА НЕЗАКОНЕН, БЕЗКОНТРОЛЕН И БЕЗОЧЕТЕН ВНОС НА РУСКИ ГОРИВА В РАМКИТЕ НА ЕВРОСЪЮЗА!АКО ИМА САНКЦИЯ ОТ ЕВРОПА ---ДА Я ПЛАТИ БЪЛГАРСКИЯ СЪД!ТЪКМО ЩЕ ИМ РЕЗНАТ ПАРИТЕ ОТ БЮДЖЕТА ,НА МАГИСТРАТИТЕ!КЕФ!!!!!
отговор Сигнализирай
658
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
За първи път българско правителство се опита да сложи нещата в законови рамки в Лукойл и веднага "помагачи" в лицето на съда. До кога бе хора? Или щом е "война", всички излизат от позициите, където са се окопали. *** са родоотстъпници, доказват го и сега с поддръжката на руското предприятие. Но на всички им е ясно и това ще си проличи на изборите.
отговор Сигнализирай
657
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Евростат:Най-стръмното увеличение на безработицата за една година е регистрирано в Гърция (от 11 на 15%). На второ място е България (от 10.1 на 11.2%), следвана от Кипър (от 6.4 на 7.4%) и Словения (от 7.3 на 8.3%).
отговор Сигнализирай
656
до 661
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Кога съдът е казал че БСП и разклоненията и като ГЕРБ не трябва да бъдат съдени
отговор Сигнализирай
655
до 656
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Не бъркай криминално престъпление със милиционерска идиотщина! Ваньо Танов е *** като *** милиционер, какво прави начело на митниците! Дай утре да назначим капитан на кораб за министър на здравеопазването....
отговор Сигнализирай
654
мафия
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
значи съдът е съгласен че най-голямата фирма не трябва да бъде свързана с нап.ее браво
отговор Сигнализирай
Новини