IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Руснаците все по-склонни да оправдават репресиите на Сталин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
САМО 26 % :) И като знаем, че режима работи с фалшиви числа винаги значи са САМО около 70% . Кой ще си признае ....като може да отиде в Сибир.
отговор Сигнализирай
5
Циник
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Сталин:Социопатът никога не изпитва вина, тревога или разкаяние, тези чувства са му непознати, той се държи така, като че ли няма съвест, защото неговите понятия за критическо възприемане на поведението и за добро, и зло са силно изкривени.Обикновено социопатите нямат стойностна система и се отнасят с пренебрежение към такава, както и към цената на човешкия живот. Напълно егоистично, те се опитват да задоволят всяка своя духовна или физическа нужда и потребност.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 13
Какво да си говорим... С това мислене, руският народ е обречен вечно да е в ръцете на разни ментално увредени лидери. Колкото по-зли и кръвожадни, толкова повече ги тачат. Това не го разбирам.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 14
Прочетете "Архипелаг ГУЛАГ" и "Един ден на Иван Деносович" и ще разберете що за сатрап е бил Сталин, колко невинни и интелигентни хора е затрил. Когато Германия напада, от 300 души генерален щаб само 12 са били на свобода, другото в лагери. От там започва да вади някои, други остават там за са работят, като създалите МиГ, Микоян и Гуревич и т.н. Защо не прочетете за Тройките. Тройката съди по заповед 5-6 на смърт, после и Тройката се разстрелва. Милиони е избил и това се знае.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 14
Малко са трепали Сталин и Бай Тошо.
отговор Сигнализирай
1
Валя
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 20
Изключителен!
отговор Сигнализирай
Новини