BGONAIR Live

Путин няма да присъства на погребението на папа Франциск


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 3
Няма да присъства по разбираеми причини и без да ни каже Песков го знаем. Най-опечален от отсъствието на Путин ще бъде Доналд Краснов.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 6
Путин няма намерения да присъства на собственото си погребение даже. Ще се подменя само
отговор Сигнализирай
22
Българин
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 10
Че кой го иска този гнусен сатрап да почита паметта на този свят човек! Да се крие в бункера, че Таурусите идват! Слава Украина!!!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 8
Що така, бе! Да иде да направи генерална репетиция. Че и него съвсем скоро това го чака. Само дето неговото погребение ще е показуха, никой няма да страда истински, както за папа Франциск.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 6
До: анонимен18- а ти познаваш ли горен бивш евроатлантик?
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 17
До: анонименПутин е антихрист - сниман е как закусва с бебенца на две седмици! Пазят се снимки в Пентагона под супер строг контрол. Ако рече да се опъва на щатите, ще ги публикуват за да гонизобличат!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 12
Комично е ,че Путин е антихрист и долен бивш милиционер ..А неговият патриарх Кирил е служител на КГБ ..Затова тези чудовища избиват жени ,деца и старци в Украйна !!!! Нормален християнин , никога НЕ БИ ГО НАПРАВИЛ !!!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 8
Убиеца рано или късно се връща на местопрестъплението...
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 12
Това е най - големият смях ! Изр.одът ,военнопрестъпник Путин ,издирван от Хага ,няма ,да участва ..Единствини в света Кремълските чугунени глави ,могат ,да творят такива сценарии ..Вече и в Русия не вярват на КГБ ....
отговор Сигнализирай
15
Анонимко
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 4
А нашия Винетутуту,дали няма да присъства,много страдат с Кире,но Винетутуту,преди 1989 година,с палка в ръка дежуреше,пред църквите,и гонеше вярващите,сега се прави,на по-голям християнин,от папа Франциск.
отговор Сигнализирай
Новини