BGONAIR Live

Велизар Шаламанов: Общото усещане е, че Израел е на печелившата страна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Омерзен
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 1
Докога ще изравяте политически мумии с шизофренни проблеми като шалашматков или плювннелиев да ръсят прocтoии?! Аман от чикилизирасти с "експертиза", всъщност екскрементална словесна полюция!!!
отговор Сигнализирай
10
БогоИзбраната
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 1
Раса има Право да Извърши Геноцид над всеки, който НЕ и е БогоУгоден, който НЕ е чел "Протоколите на Ционските Мъдреци" няма как да разбере...
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 23
Иран ще бъде опустошен както всяка ислямска държава след 11 септември.По списък сега им е реда....
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 11
Ислямът няма да спечели, и ще загуби.Знае го даже Мохамад Халаф за разлика от нашия предател ислямиста Бойко Василев.
отговор Сигнализирай
7
дддд
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 0
Тази твар как отърва панделата, страшен късмет извади. Лично бих му подписал смъртната присъда ако имах власт.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 0
Дърт комунист и пенция влачи и заплата влачи :)))))
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 15
Путин предаде най-верния си съюзник.Ако до 72 часа рашките не направят нещо...обръщам се към онези, които по някаква причина симпатизират на Москва. Запишете си го, запомнете го!Русия по нищо не се различава от САЩ!Ще те пази, само ако има собствен интерес от това, иначе за нея ти си никой!
отговор Сигнализирай
4
До#4, Воb
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 9
АЗИАТСКИ СЛАВЯНИНО, ЗАЩО ПИШЕШ С ЛАТИНСКИ БУКВИ?.. Защо се именуваш Bob?
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 0
Силен взрив в Тел Авив преди малко.
отговор Сигнализирай
2
Bob
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 0
Верно ли бре? И коя е тая печеливша страна? На мръсни еврейски терористи ли?? Що няма санкции срещу еврейчетата? Що няма осъдителни декларации? А срещу Русия веднага скочиха всички 'евроатлантици'..
отговор Сигнализирай
Новини