BGONAIR Live

Повече зрелище, отколкото мощ: Парадът на Путин показва отчаян и празен режим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 10
Геополитическия гросмайстор Путин беше ударен със шаха по плешивата тиkва от начинаещия шахматист Зеленски.
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 5
Докато Европа обеднява и затъва в политическо безсилие, Москва чертае новата архитектура на сигурността и бъдещия световен ред.
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 6
Продължава голямата загриженост за Русия из западните елити и медиите им. А какво се видя на военните паради в Европа. А, вярно, там нямаше военни паради. отдавна ги няма. Но този път нямаше даже и прайдове, а това вече е лошо. Тотално обезверяване и объркване се случат из евроатлантическите общества. Човек вече не знае гей ли е, не е ли ...
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
Министърът на външните работи на Армения Арарат Мирзоян заяви, че Ереван няма да бърза с избора между Евразийския икономически съюз и Европейския съюз и ще вземе решение само когато се създадат подходящи условия за това. Ми що бе Арарате, какви по-подходящи условия, никой не иска с Русия и евразийски съюз, секи иска ЕС и запада, да кара мерцедес и беемве, а не москвич или лада.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Русия ще превземе Константиновка за 2 седмици,а Купянск за месец и вече ще може да се насочи към Одеса и Харков
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
до 53. Добре че Радев врътна кранчето на информасонския Содом
отговор Сигнализирай
56
фезинтегратор
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 8
Путин одобри приенането на Армения в ЕС, но не нпропусна да напомни на Пашинян, че войната в Украйна почна след опити на ЕС да анексира Украйна :) Аз ако бях на мястото на Пашинян, още пт вчера щях да съм почнал търсенето на необитаем остров в Тихия Океан.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 6
Ей сега ще изстрелят два Орешника и още утре са превзели Берлин , Париж, Лондон и Истанбул, а Ню Йорк сам ще се предаде......обаче ТЕ НЕ ИСКАЛИ ! Видите ли, от добро сърце!
отговор Сигнализирай
54
Направо е смешен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
Бащата на някаква Саяна всеки ден по всички телевизии с оскубаните вежди
отговор Сигнализирай
53
МЪКА, МЪКА...
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 11
НОВА МОДА - ПАРАД НА САКАТИТЕ?
отговор Сигнализирай
Новини