BGONAIR Live

Повече зрелище, отколкото мощ: Парадът на Путин показва отчаян и празен режим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

92
bob
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Иноо.. и ти да не пропуснеш с жалката платена пропаганда.. кой ти плаща за тези простотии маа?! Бегай да переш чорапите на мъжи си и не си прави на журналист!
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Джони,къде ги чете тия работи за Втората световна ,бе?Съвет! Не пий от заранта!
отговор Сигнализирай
90
емо
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
единствената истина в този русофобски пасквил на телеграф е, че съветския народ има основна роля в победата над фашизма, за което говорят фактите: над 26 милиона загинали военни и цивилни /срещу 1 милион предимно военни на съюзниците/, като 90% от загубите на вермахта са на източния фронт.
отговор Сигнализирай
89
дезонтегратор
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Относно това, че САЩ помагали на Русия с техника и храна. Да, помагали са, били са приятели. САЩ сега помагат на Украйна, аналогично на СССР. Украйна спечелили ли войната? Айде скривайте се. Когато Украйна спечели войната, тогава ми разправяйте приказки от 1001 нощи, как САЩ спечелили ВСВ.
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Щом руския парад е повод за плещене на идеологически слогани,ами дай да си говорим за нашите демократически постижения!
отговор Сигнализирай
87
Пак
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
мокри ЛГБТИ сънища!
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
"Пожертва 27 милиона живота във ВСВ" - и после още 60 милиона руснаци ликвидирани, затрити в лагери и в заточение. Всички стари комунисти са ликвидирани, всички военни, участвали в превземането на Берлин, всички руски военнопленници и концлагеристи, които са били освободени от съюзниците. Това представлява "най-справедливият строй" на света, в който Русия продължава да живее.
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Точно Брюксел не давай за пример ,байно! Там пришълците от Азия и Африка са повече от местните!
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: анонимен 80 Хора отровени от руска пропаганда не могат да бъдат обективни.
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Интересно, какво зрелище точно? Без техника, изкара малко над 2000 войника да маршируват и ги допълни с войници от Северна Корея.
отговор Сигнализирай
Новини