BGONAIR Live

Повече зрелище, отколкото мощ: Парадът на Путин показва отчаян и празен режим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

72
До пишман аФторката
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
А парада в София какво точно показа...
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
А ние какви паради и армия имахме по времето на лошите! Ако някой не знае или не помни да потърси в Ютюб! Сега с тия три-четири роти, няколко самолета и три хеликоптера,за какво говорим?
отговор Сигнализирай
70
Нека сравним
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 6
Вместо да гледате в чуждото канче какво била показвала Русия вижте видео кадри от парада на Супер д.упер US армията във Вашингтон как се разхождат (няма маршируване) разпасани накичени с цветя приказват си и се хилят като зелки сякаш са София Прайд...А като казах София, интересно ние какво показахме !? Така че преди да се смеете вижте първо себе си !
отговор Сигнализирай
69
ситуацията е или-или
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
ЕС или ще мине на военни релси да се въоръжи и 2030та на военен поход към Москва за ресурси, или ще се првърне в част от Третия свят.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 4
Я първо оправете жълтите павета в София,че имам чувството за родео като минавам оттам!
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
Европа иска от Зеленски да не отстъпва още 1,5-2 години и обещава пари за това. По-рано журналист от Даблюесджей съобщи, че Зеленски е инструктирал обкръжението си да се подготви за продължаване на конфликта още приблизително три години.
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 6
Близкият изток подпали цените, а Русия държи ключа за оцеляването. Шах и мат за ЕК. Брюксел пред фалит.
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 5
А какъв режим показахме на Гергьовден, за да публикувате одумваща статия за парада в Русия!? Срамота е да превеждате и публикувате такива пасквили,когато у нас куцат дори тържествата!
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Фолксваген обяви в годишния отчет, че за 2025 година приходите от продажби на автомобили не са стигнали дори и половината на 2024.
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 7
В България вече 37г. все си е бедност и мизерия, и докато богатата Европа едва сега започна да обеднява, в бедна България мизерията ще става все по-жестока.
отговор Сигнализирай
Новини