BGONAIR Live

Парис Хилтън: Говоря с бебешки глас, защото играя роля


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
na
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Obicham te Paris, naiii umanta si ti!!! hahahah
отговор Сигнализирай
5
Хм.
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
*** журналистите. Вместо да драснат 2 реда за вчерашния юбилеен концерт на Глория в НДК, ни занимават с тази к*рва и ред други простотии.
отговор Сигнализирай
4
В
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бяха я заснели веднъж как слиза от кола и се вижда, че е без бельо - значи освен празноглава и познайте каква е :)))
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Азис 2, не се уморяват. Това да си постоянно в роля и да не излизаш от нея - градини с изперкването.
отговор Сигнализирай
2
Боратко Батков
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Явно обаче никога не излиза от тази роля, защото продължава да е празноглава, ***, куха лейка, а гласа няма никакво значение ... :)))))
отговор Сигнализирай
1
:(
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тази жена е напълно изперкала! Не знам как и търпят глупостите!
отговор Сигнализирай
Новини