BGONAIR Live

Първи сме в ЕС по ползване на телефони за видеочат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Първи сме в ЕС по ползване на телефони за видеочат.. българина отдавна се е вкарал във "филма" ...76% от българите с интернет и във Facebook...личната ми статистика от метрото - 65-70% "плюнчат пръста" и прелистват сураттефтера, докато пътуват ... зомбита от всякъде..
отговор Сигнализирай
Новини