BGONAIR Live

На 56 и по-уверена от всякога: Дженифър Анистън впечатли с нова фотосесия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Надежда Ддойчева неоспорим факт е, че си Чаровна и Симпатична Ромка. Като ти гледам снимките у твоя сатанински фейскенефбук профил. Бъди Благословена. Защо беше толкова нагла кога през 2019г. за пръв път си говориме по телефоно(0888673067). Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
10
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov" на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
9
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Мистър "БЪЛГАРИЯ" Румен Георгиев е Убав мъж, а на мене у Перник ми окат Урунгел и Отвратителната физиономия оти съм, като мишка у лицето. У сатанинската платформа тик ток може да ме видите на снимки. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
8
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Надежда Ддойчева неоспорим факт е, че си Чаровна и Симпатична Ромка. Като ти гледам снимките у твоя сатанински фейскенефбук профил. Бъди Благословена. Защо беше толкова нагла кога през 2019г. за пръв път си говориме по телефоно(0888673067). Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
7
17.05.1976г.
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Мистър "БЪЛГАРИЯ" Румен Георгиев е Убав мъж, а на мене у Перник ми окат Урунгел и Отвратителната физиономия оти съм, като мишка у лицето. У сатанинската платформа тик ток може да ме видите на снимки. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
6
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov" на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
5
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
До 3. Абсолютно си прав. Абсолютни глупости. Или онова тривиалното, "че не било важно на колко си, а на колко се чувстваш". Вчера го гледам на снимка(струма ком) бившио футболист Георги Бачев, че много е остарел, а се една година е по малък от мене(77-ми набор). Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай, бивш футболист и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
4
Бивш от МВР76
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Никога не съм я харесвал. Моя любимка е Елизабет Шу. Ако не знаете коя е Елизабет Шу използвайте гугъл. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
3
Елия
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Като слушам глупости от рода "40 са новите 20", "50 са новите 30", могат да са казани само с цел вдигане на пенсионната възраст. Или общо взето работа до памперс, може и след това,до гроб. Около половината работещи умират преди да се пенсионират, неоспорим факт. Годините не могат да се скрият, ботокса, хиалурона, операциите не са панацея. И... СТАР ЧОВЕК ХУБАВ НЯМА!!!
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
56....менопаузен бабишкер..
отговор Сигнализирай
Новини