BGONAIR Live

Кардиолог: Имате високо кръвно - отидете на лекар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Отивате на лекар, той ви изписва шепа хапчета на ден и така до края на дните ви. Ставате касичка на здравната ОПГ.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Ако имате високо кръвно най-добре е да се изселите някъде след природата.Друг начин няма.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 18 Не харесвам 9
Имате високо кръвно - отидете на лекар, ще ви пишем Ковид!
отговор Сигнализирай
Новини