IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ким Чен-ун: Мирът се гарантира само с въоръжени сили!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 29 Не харесвам 5
Във външната си политика САЩ са като слон в тъкларски магазин. Вижте какви щети причиниха след ВСВ Корея,Виетнам,Иран,Латинска америка,Близкия изток и т.н.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 19
Ким е единственият дебел севернокореец, който съм виждал!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 27 Не харесвам 5
Всички световни сили се месят във вътрешните работи на другите страни, но едните го правят много грубо и това не са руснаците.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 13
Кажи бре Кимка, що те сърби денеска?
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 32 Не харесвам 6
Самата истина! Ким Чен Ун е велик лидер! Искаш ли мир, готви се за война. Друг вариант няма! Ако Северна Корея няма ядрено оръжие, САЩ ще им влязат и ще им внесат "Демокрация". Искам България да е като Северна Корея.
отговор Сигнализирай
10
Стратег
преди 6 години
Харесвам 32 Не харесвам 6
Обикновено САЩ удрят икономиката с различни способи. Но Северна Корея е това, което щеше да е България, ако през 90-сетте бе поела самостоятелен път на развитие, като икономическите трудности, ние много по-лесно щяхме да преодолеем, тъй като имаме великолепна земя, която да ни храни. Демократите залъгаха народа с шкембелийското щастие на демокрацията. Да, Запада, може да ви го предостави, да ви храни, но за сметка на това ще ви вземе всичко останало.
отговор Сигнализирай
9
дедо Ташунко
преди 6 години
Харесвам 26 Не харесвам 7
Ким Чен Ур е баща на нацията и гигант на мисълта! Завършил е в Швейцария и говори перфектно 4 езика. Няма лесно да се остави да го прикарат с басни и лъжливи обещания. Мен лични Кимчо ме кефи. Играе си като котка с мишка с Големият Бял-Черен Брат.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 28 Не харесвам 5
Ако искаш мир, готви се за война.
отговор Сигнализирай
7
Наблюдател
преди 6 години
Харесвам 36 Не харесвам 5
Самата истина. Ако нямаше ядрено оръжие досега хамериканците сто пъти да са му внесли демокрация.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 29 Не харесвам 10
Ако не бяха под санкции и изолация сега Северна Корея щеше да е много по-напред от Южна Корея. Но и въпреки санкциите са световна сила с която САЩ се съобразяват и в Северна Корея под санкции живеят по-добре и по-висок стандарт отколкото в членката на ЕС България.
отговор Сигнализирай
Новини