BGONAIR Live

Руски бойци с "плащове невидимки" при нощни щурмове


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
Според вас колко крепостни ще умрат в тази война на Путин? Аз залагам на 2 милиона, но може и да подобрят рекорда от ВСВ, как мислите?
отговор Сигнализирай
15
Бай Дрън
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Важното е, че дронът не ги вижда, хаха. Ама вие щом ги виждате...да ви дадем оо едно летящо килимче и да хвърлате пиратки вместо дрона. Така и така се търсят евроатлантици за фронта.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Идеална руска технология, те са си дефакто вече опаковани за моргата
отговор Сигнализирай
13
чеченец
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
тогава се гмуркаш в землянката, където започват да те "анализират. ----------- дааа, така ги анализирахме, а те си мислеха, че са украинците :)
отговор Сигнализирай
12
Бай Дрън
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
10, дронове се свалят, но ако си гледал разни блогъри от фронта ще знаеш, че не се стреля по дрон, за да не се издадеш. Иначе се ползват наймного ловни пушки със сачми поради голямото разсейване на сачмите, а от там и вероятността да уцелиш дрона.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
Всеки ги вижда, но щом са невидимки... :)))
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Еее тия чипове от перални край нямат бе! Ваша Урсула фон Файзер. О и да не забравите бустърчето, че мъжо ми е директор на Файзер все пак, а вие сте евроатлантици!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Добър стрелец може да свали дрона ...
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
Аз ги виждам с тези плащове невидимки, но явно е руска технология :)))
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До 3 хаха,сигурно си ги пробвал и на двете страни
отговор Сигнализирай
Новини