IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Володимир Зеленски: Украйна ще загуби войната без помощта на САЩ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

109
Филип Киркоров
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 7
А с настъплението към Киев за три дня какво стана ,там за един приятел питам.
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 2
Една СВО и нато е демилитаризирано. Факт.
отговор Сигнализирай
107
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
Зеленской , заприличал си на българин който искрено вярва на чл 5 от устава на НАТО опомни се момчето виж слънце пролет дойде Рус ви дупчи с ракети...кое е излишното в картинката
отговор Сигнализирай
106
Страшно е
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 10
Да нападнеш държава 25 пъти по-малка по територия и да те смелят от бой. Десет години ракета да строиш и да се пукне като пуканка. Армия от пандизчии да сбереш и тя да избяга. Флагмана по дъното да лази. 164 страни арест да ти обявят за отвличане на деца. Киев за три дни да взимаш трета година. Еритрея основен партньор да ти бъде.Една рубла на стинка да стане! Страшно е!
отговор Сигнализирай
105
Евролибераст
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 4
А с контранастъплението какво стана ,там за един приятел питам.
отговор Сигнализирай
104
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
Ще дойде нова власт и ще каже - вие просто си вършехте работата и само изпълнявахте заповеди? А защо изпълнявахте заповеди? Зеленски сега е нелегитимимен, Зеленски вече не е президент? Защо не сте спазвали конституцията, там няма варианти, според конституцията вие изпълнявате заповеди на узурпатор и самозванец? А това вече е сериозен въпрос, много сериозен въпрос - всеки който изпълнява заповеди на престъпник, също е престъпник.
отговор Сигнализирай
103
Вова
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 5
Укри ме драха,фамилийката ми разпраха.
отговор Сигнализирай
102
ЕС
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
Деиндустриализация!
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
До Анонимен 96. НАТО приключи. Складовете в цяла Европа са празни. Американското оръжие е непригодно за условията в Украйна. Джавалините не стават, танковете срам, а се оказа, че и Ф35 са само за снимки и продажба.
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
Лавров за признаването на легитимността на Зеленски след 20 май: Какво ще стане на 21 май... Да доживеем дотогава. Може би няма да има нужда нищо да се признава.
отговор Сигнализирай
Новини